reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

hihi ja też tak robiłam :laugh2: w sumie dopiero po filmie "Lejdis" tak mi przyszło na myśl, że może to być dobry sposób i jak widać zadziałał :) U Ciebie też zadziała :)



hihi no ja też mam nadzieję, że się uda mój M. ma ze mnie niezły ubaw:-). Jeszcze z godzinka i obsikam mój test owulacyjny. sprawdzimy co tam się dzieje:tak:
 
reklama
Hej kobitki właśnie dziś miałam robić test i rano przyszła @ w 31dnień cyklu gdzie zawsze mam 26dniowe a już tak się cieszyłam że być może będę mamusią:(
 
U mnie 5 dni spoznienia mysle ze to wystarczajaco dlugo :( no ale jak nie bedzie dalej to bedzie trzeba powtorzyc..
 
Dziewczyny jestem rozwalona totalnie, nie wiem co robić. Wczoraj zaczęłam krwawic, żywa czerwona krwią, bez bólu bez niczego...krew i skrzep. Pojechalam biegiem na szpital, gin mnie zbadał, dziecko 1,5 cm, serduszko bilo jak mały samochodzik.. puścił mnie do domu ze to złuszczanie macicy ale coś nie dawało mi spokoju...zadzwoniłam do swojego gina żeby mnie przyjął prywatnie. Pojechałam do niego, zrobił mi usg. Dzidzia żyje ale zrobił mi się krwiak i odkleja mi się kosmówka :sad: jestem załamana... wiem ze muszę leżeć plackiem teraz i się nie denerwować (o ile to możliwe) ale możne mi coś poradzicie? tak bardzo sie boje!!!! ;( ;(
 
No leze, minely dopierk 4 godziny a ja juz mm dosc ;( ciagle cos mnie tam kluje, naslu****e juz wszystkiego co sie tam dzieje.. co mozna jeszcze zrobic, oprocz lezenia i brania lekow? :(
 
Ja jak bylan w ciazy to w 8tyg zaczelam krwawic i rwalo mnie w dol zaznaze fakt ze na dyzuze byl lekarz ktory chcial mi usunac ciaze bo stwierdzil ze nic nie widzial procz pecherzyka zbadal mnie powiedzial ze ciaza zagrozona przy wypisie lekarz inny powiedzial ze mam krwiaka i dal leki i mialam isc na wizyte do swojego lekarza i krwiak sie wchlonal i moj szkrab ma 10msc wiec glowa do.gory lez ile sie da bierz tabsy i absolutnie nie masuj brzucha ;) bedzie dobrze zobaczysz krwiak sie wchlonie mysl o dzidziusiu rozmawiaj z nim ;) trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze ;)
 
Czemu nie wolno masowac brzuszka? Z rezszta. Zrobie co trzeba byleby ratowac malenstwo!!! Dziekuje Ci bardzo, a wlasciwie Wam dziewczyny. Czytalam duzo historii ktore dobrze sie zakonczylym to jakos mnie nastraja optymistycznie, ze ten krwiak to jednak nie wyrok.. lekarz mi kazal odstawic luteine i brac duphasto 3 x dziennie, plus moje witaminki pregna plus i dodatkowa dawke kwasu foliowego (nie wiem po co ten kwas) ale wszedzie czytam ze dziewczyny w takich przypadkach zwiekszaly lutke a nie odstawialy.. tu mam metlik w glowie bo sama nie chce nic robic ale tez chce zeby bylo jak najlepiej. Olciaaa jak dlugo czekalas na poprawe? Czy brak krwawien moze oznaczac ze krwiak stoi w miejscu? Bo juz sama nie wiem z czego sie cieszyc, z krwawienia - gdyby nastapilo czy z braku krwawien.. eh. Nie mam sily, jestem przestraszona i mam glowe 6 na 10.
 
reklama
Bo masowanie brzucha wywoluje skurcze a przy zagroznej ciazy nie wolno tego robic. Mi dosc szybko.przeszlo krwawienie bo jak wyszlam ze szpitala to leciutko juz krwawilam. Ja luteine bralam tylko w szpitalu pod jezyk a pozniej juz nie bo nie bylo takiej potrzeby krwiak sie wchlonal po 3tyg ;) zaufaj swojemu lekarzowi albo przejdz sie do innego zebys miala pewnosc ;) bo jak ten lekarz hccial mi usunac ciaze to mu ufaam ale nie chcialam tego ryczalam kazdy pocieszal a mama kazala isc do innego poszlam i okazalo sie ze wsio ok ;p jak cos cie nie pokoi to jdz do innego dla swietego spokoju ;) i nie denerwuj sie bo maluszek wtedy jest nie spokojny a tobie nerwy nic nie dadza ;)
A cueszyc sie trzeba z braku krwawienia to.znak ze juz lepiej a krwiak sie po prostu wchlonie ;) wypij meliske uspokoisz sie troszke ;p

Moze sie pomodl? Moja mama mi do szpitala przyniosla modlitwy sw.rity ale tylko patrzylam ryczalam i mowilam sobie ze jak sie nie poprawi to i ja sie zabije wiem wiem co macie teraz w glowkach ale bylam rozpaczona
 
Ostatnia edycja:
Do góry