reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Lilka, my też palnujemy dzidziusia, już od dawna i niestety na razie bez skutku. Ja nie czekam na okres, ja czekam... na to, żeby się nie pojawił. Mam nadzieję, że może teraz się udało, bo bardzo bolą mnie piersi, inaczej niż przed @, ale boję się narobić sobie nadziei, a z drugiej strony czekanie i niepewność mnie wykańczają.
Mam nadzieję, że ta wstrętna @ się już nie zjawi ::) potrzymaj czasem za mnie kciuki, proszę....
Pozdrawiam :)
 
reklama
KASIU trzymam kciuki za was!!!!! ja wiem co to znaczy czekanie na to aby miesiaczka sie nie pojawila ;D gdyby nam sie udalo za pierwszym razem to nasza dzidzia bylaby czerwcowa a tak jest lipcowa :D wiec dlugo nie czekalismy.Ale i tak test mnie prawie oklamal ze nie jestem.A jak rozczarowana spojrzalam na niego po okolo 30 minutach to sie pokazala leciutko druga kreseczka i mialam juz 100% pewnosc ze to TO!!!!! Buzka
 
MamoOlafa! Serdeczne dzięki, mam nadzieję, że twoje życzenia się spełnią i że właśnie rozwija się we mnie maleńka dzidzia :) Piersi nadal bolą, są obrzmiałe, a do tego pojawiło się na nich dużo fioletowych żyłek. Chciałabym uwierzyć, że to symptomy ciąży a nie nadchodzącej @ ale się boję. Tak bardzo bym chciała....

Lilka, Ty czekałaś na szczęście tylko miesiąc na swoje upragnione II kreseczki, a ja ponad dwa lata :( Nie pisze nawet ile mnie to kosztuje przede wszystkim nerwow, ale takze bolesnych kuracji i straconych zludzen. Teraz niedawno zakonczylam kolejna i lekarze dal mi troche nowej nadziei, oby sie nie mylił. Tyle razy sie już rozczarowałam, że bardzo się boję :( Dzięki za trzymane kciuki :)

pozdrawiam dziewczyny :laugh:
 
Kasiu strasznie wam wspolczuje,ale mam nadzieje ze napewno wam sie uda!!!!!! Badz pozytywnie nastawiona,to najwazniejsze.No i jak radza psychologowie w takich przypadkach,staraj sie nie myslec ciagle o tym,wiem ze to zadne pocieszenie ale nasza podswiadomosc potrafi dzialac cuda :D trzymam kciuki i powodzenia :D
 
Kasiu, na pewno się uda. Ja tez próbowałam wiele miesięcy. Zaszłam w ciąży gdy sie tego w ogóle nie spodziewałam. Widać jak się mniej tym człowiek przejmuje to wszystko się jakoś pięknie układa. Będzie dobrze. Pozdrawiam
a
 
Dziewczynki!

dzięki za słowa wsparcia i otuchy- to dla mnie bardzo ważne. W tym miesiącu powiedzialam sobie, że nie dam "się zwariować"- koniec z mierzeniem temp, itd. I udawało mi się, dopóki nie poczułam, że strasznie bolą mnie piersi. To dało mi dużą dawkę nowej nadziei... i od nowa zaczęłam się przejmować, niestety :( Starałam się wyluzować i nie myśleć o tym, ale się nie udaje. Moim największym pragnieniem już od dawna jest posiadanie dziecka i jest mi coraz ciężej z tym, że mi się nie udaje. Ale mam nadzieję, że w końcu będę mamą. tą nadzieją żyję i staram się wierzyć, że w końcu wszystko będzie dobrze. Pusto nam już tak strasznie w naszym domu... Ale w końcu doczekamy się może Kruszynki... Dlatego proszę nadal: trzymajcie za mnie kciuki. Za 5 dni powinnam dostać @, nie wiem czy testować, czy poczekać na @? Może nie przyjdzie?

Dziękuję Wam i pozdrawiam :)
Kasia
 
KASIA 178-trzymam za Ciebie -BARDZO BARDZO W KCIUKI-wiem co to czekanie .Pozdrawiam i ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERDUSZKA aby Twoje marzenie sie spełniło.
 
Dzięki Lana. Objawy nadal są, test też już czeka, strasznie się boję, ale może tym razem się uda.
Dziś jest mój 22 dc, cykle mam 26-27 dniowe, więc jeszcze troszkę poczekam, niestety. Kusi mnie, żeby test zrobić jutro rano, mam taki, który powinien wykryć już 7-dniową ciążę. Jak myślicie???

Pozdrawiam :)
 
reklama
witam!

ja pierwszy test robilam sobie jakis tydzien po zblizeniu i wyszedl mi negatywny-po 2 tygodniach kiedy to mialam dostac miesiaczke(spoznila mi sie) okazalo sie ze bede jednak mama :D



trzymam kciuki :)
 
Do góry