reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Ale mnie kusi, żeby test zrobić.... ale jeszcze poczekam kilka dni :)

Pewnie odczekaj sobie jeszcze parę dni i wtedy już napewno wyjdzie czy to ciąża czy nie ! Ja pamiętam jak sobie robiłam test.:) nie zapomnę tej chwili nawet nie musiałam czekać minuty a wynik był od razu Pozytywny :-). Płakałam ze szczęścia jak głupia :-):-). A jak mnie kręciło żeby natychmiast oznajmić to mężowi :-) ale poczekałam do wieczora i zrobiłam romantyczną kolację z niespodzianka :) cudowny to był dzień (7 miesięcy po ślubie akurat wtedy było ) ale mi się zebrało na wspomnienia hehe :-):-):-). Ale w końcu kobieta w ciąży jestem :-):-).więc to normalne :-)
No i kochana napisz jak zrobisz ten teścik :-):-).
 
witam serdecznie :)

zastanawiam się nad czymś :) otóż widzicie, kiedyś dawno temu, gdzieś słyszałam że podczas ciąży można mieć okres (jakoś tak mniej więcej do 3 miesiąca ciąży). -zapomniałam jednak o tym zupełnie.. aż do wczoraj, kiedy to moja koleżanka która jest w ciąży, zapytała mnie jak mi ida staranka o dzidzię. powiedziałam jej że kiepsko, bo mam okres i nici z dzidzi.. :( A ona mi na to, że przecież do trzeciego miesiąca ciąży może wystąpić miesiączka. Jestem w lekkim szoku.. zastanawiam się czy to prawda czy nie.. Najlepsze jest to, że w dniu kiedy dostałam @, miałam 37,8 st temperatury 'tam'.. a wieczorem przyszła @.. tylko jest taka jakaś dziwna, ponieważ w sumie krew tak pożądnie leciała tylko przez jeden dzień. a tak to kapie tak jakby chciała a nie mogła.. Nie wiem dziewczyny, rozwińmy ten temat, to może jakoś wspólnie dojdziemy do tego czy jest możliwy okres w czasie ciąży :) czekam na wpisy. pozdrawiam cieplutko :*:*:*
 
ja za każdą ciążą miałam okres jeszcze jakiś dwa, trzy mieszki... dlatego za każdym razem wiadomośc o ciąży to była prawdziwa niespodzianka. Z tym, że ten okres to nie taki okres w pelnym tego słowa znaczeniu, bo jest o wiele mniej obfity niz za zwyczaj miesiączka bywa. Gin mi to wytłumaczyl w ten sposob, że organizm "pamięta" to, że co miesiąc jest to krawienie i poza tym mam dość słabe hormony (niestety nie wiem jakie, bo tego mi nigdy nie badał) i jeszcze do tego dzidzia nie dośc mocno była zagnieżdżona w jamie macicy, no i to wszystko sprawiało, że miałam takie krwawienie "miesiączkopodobne";-) wobec tego stwierdził, że w moim przypadku w razie podejrzenia ciąży muszę zrobić test, badania i USG, a samo miesiączkowanie to nie wyznacznik braku ciąży.
 
Ostatnia edycja:
xXxIzuLQaxXx - radze ci zrobić to co ja czyli kupić 10 testów na zapas. ja nie mam okresu po urodzenie Sary a czasem jest taki tydzień w którym "dziwnie" się czuję. narazie nie planuje bobasa ale wole co jakiś czas zrobić test na wszeli wypadek niz nie wiedzieć lub dowiedziec się jak bedzie coś nie tak. Na allegro jest masa tak samo testów owulacyjnych.
Powodzenia w staraniach:-)
 
Jutro rano zrobie test ;-) jutro to będzie mój 26 dc , wiec mam nadzieje, ze juz cos bedzie wiadomo ;-)
 
Nie sugeruj sie temperatura mierzoną po południu. Temperaturę mierzy się codziennie rano o tej samej porze, tym samym termometrem i bez wstawania z łóżka. Także Twoje ponad 37 stopni nic nie znaczy :)
Zresztą mierzenie temperatury przy tabletkach antykoncepcyjnych nie ma sensu :)
 
Teoretycznie temperatura spada przed samym okresem. Tak też jest u mnie. Po owulce temperatra jest wysoka i taka sie utrzymuje aż nagle gwałtownie spada dlatego wiem, że zaraz przyjdzie okres.

Temperaturę mierzyłaś jednorazowo? Jeśli tak to nie możesz się nią sugerowac. Na Twoim miejscu mierzyłabym dalej. Pamiętaj jednak, że musisz mierzyc codziennie rano o tej samej porze bez wstawania z łózka :)

A najlepiej po "okresie" zrób teścik :) 3mam kciuki żeby była fasolka !! - bo chyba tego pragniesz :D

Napisz jak zrobisz :)
 
reklama
Teoretycznie temperatura spada przed samym okresem. Tak też jest u mnie. Po owulce temperatra jest wysoka i taka sie utrzymuje aż nagle gwałtownie spada dlatego wiem, że zaraz przyjdzie okres.

Temperaturę mierzyłaś jednorazowo? Jeśli tak to nie możesz się nią sugerowac. Na Twoim miejscu mierzyłabym dalej. Pamiętaj jednak, że musisz mierzyc codziennie rano o tej samej porze bez wstawania z łózka :)

A najlepiej po "okresie" zrób teścik :) 3mam kciuki żeby była fasolka !! - bo chyba tego pragniesz :D

Napisz jak zrobisz :)


nom, mierzyłam cały czas od owulki o tej samej porze zawsze i było ponad 37 st. No i najlepsze jest w tym to, że @ miałam dostać 29 maja, a dostałam 30 maja wieczorem. i w oby dwa dni miałam tempke powyżej 37 st.

zrobie test po okresie, ale nie wiem co będzie. mam nadzieje na fasolkę :) testować bede już pojutrze, bo teoretycznie wtedy mam koniec @. tylko że chyba @ mi się już dziś skończyła.. tzn jest taka kawa z mlekiem zamiast normalnej krwi. Wiecie, nie chcę sie zabardzo nastawiać na dzidzię, bo później bede rozczarowana, ale zastanawia mnie to, dlaczego cały czas mam pprzeczucie że jest we mnie bobas :)

dziękuję Wam dziewczyny za pomoc :)
 
Do góry