reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

zrób test jutro bo do piątku możesz nie wytrzymać :) Niestety stres wywiera bardzo silny wpływ na przebieg cyklu.
 
reklama
Mój pierwszy objaw ciąży to ogromny ból żołądka. Obudziłam się którejś nocy nie wiedząc jeszcze, że jestem zafasolkowana i dosłownie zwijałam się z bólu. Wzięłam wtedy Ibuprom( później kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży miałam obawy że ta tabletka mogła zaszkodzić dziecku, na szczęście mój Synek urodził się zdrów jak rybka). Reszta objawów wskazywała na zbliżający się okres jednak intuicja podpowiadała mi że jest coś inaczej niż zwykle. Nie myliła się:)
 
cześć Dziewczyny :)
Jestem tutaj nowa. Ostatnią @ mialam 19 lutego. Cykle mam ponad 30 dniowe. @ w marcu nie mam dalej. Miałam kilka dni temu plamienia jasno różowe które trwały 2 dni. Dzisiaj zauważyłam małą ilość takiej krwi jakby rozcieńczonej wodą. Teraz jest suchutko. Test robiłam wczoraj, ale po południu -negatywny. W ciąży urojonej jestem co miesiąc, jednak nigdy nie miałam takich plamień. Zauważyłam też, że powiększyły mi się piersi bardziej niż zazwyczaj i są bardziej żylaste, bolą przy dotyku. Chciałabym być w ciąży. Czy możliwe jest, ze test nie wykazal ciazy bo jest za wczesnie?czy po takim czasie jezeli bylabym w ciazy test powinien pokazac pozytywny wynik?3majcie kciuki :):):)
pozdrawiam :) i gratuluje przyszłym Mamusiom :)
 
Wiecie co dziewczyny, jak czytam niektore posty,że jedna panienka kochala sie z mezczyzna bez zabezpieczenia a na drugi dzien ma juz objawy to chce mi sie smiac. No nie przesadzajmy. nie mozna miec objawow juz na drugi dzien. U mnie wygladalo to tak,ze najpierw okres mi sie spoznial,do tego piersi mi urosly. Dopiero w 7 tyg mialam mdlosci, a w 6 tyg dowiedzialam sie dopiero o ciazy. To znaczy wczesniej podejrzewalam,ze to moze byc to,ale balam sie robic test. Wiec kochane nie schizujcie i nie wmawiajcie sobie objawow :*
 
yy ja objawów nie mam na drugi dzień .. i w taki sposób nie piszę więc mam nadzieje ze nie o mnie tu chodzi :szok::confused: dzis 3 dzien plamienia. wrrrrrrrrrr:baffled:
 
cześć Dziewczyny :)
Jestem tutaj nowa. Ostatnią @ mialam 19 lutego. Cykle mam ponad 30 dniowe. @ w marcu nie mam dalej. Miałam kilka dni temu plamienia jasno różowe które trwały 2 dni. Dzisiaj zauważyłam małą ilość takiej krwi jakby rozcieńczonej wodą. Teraz jest suchutko. Test robiłam wczoraj, ale po południu -negatywny. W ciąży urojonej jestem co miesiąc, jednak nigdy nie miałam takich plamień. Zauważyłam też, że powiększyły mi się piersi bardziej niż zazwyczaj i są bardziej żylaste, bolą przy dotyku. Chciałabym być w ciąży. Czy możliwe jest, ze test nie wykazal ciazy bo jest za wczesnie?czy po takim czasie jezeli bylabym w ciazy test powinien pokazac pozytywny wynik?3majcie kciuki :):):)
pozdrawiam :) i gratuluje przyszłym Mamusiom :)

Myślę, że gdybyś była w ciąży to test już by to wykazał, ale powodzenia, może się mylę.
 
cześć dziewczyny, właśnie dzisiaj rano dowiedziałam się ze będę miała dzidziusia, zrobiłam test 4 dni przed okresem, wyszła kreska ale bardzo bladziutka, to jest post o objawach bardzo wczesnej ciąży, To był nasz pierwszy cykl na którym się staraliśmy i strzał w dziesiątkę :) . Po owulacji strasznie siebie "nasłuchiwałam". Strasznie się dziwiłam ale miałam nudności przeważnie w nocy, albo jak sie najadłam. Brzuch bolał prawie codziennie jak na okres, piersi zaczęły bolec tydzień przed okresem który mam dostać w tę niedziele, hehe. Sutki miały obwódki brązowe a gruczoły na sutkach powiększone i czerwone. No i taka moja historia, mam nadzieje ze test sie nie pomylił. Życzę powodzenia.
 
cześć dziewczyny, właśnie dzisiaj rano dowiedziałam się ze będę miała dzidziusia, zrobiłam test 4 dni przed okresem, wyszła kreska ale bardzo bladziutka, to jest post o objawach bardzo wczesnej ciąży, To był nasz pierwszy cykl na którym się staraliśmy i strzał w dziesiątkę :) . Po owulacji strasznie siebie "nasłuchiwałam". Strasznie się dziwiłam ale miałam nudności przeważnie w nocy, albo jak sie najadłam. Brzuch bolał prawie codziennie jak na okres, piersi zaczęły bolec tydzień przed okresem który mam dostać w tę niedziele, hehe. Sutki miały obwódki brązowe a gruczoły na sutkach powiększone i czerwone. No i taka moja historia, mam nadzieje ze test sie nie pomylił. Życzę powodzenia.
Gratulację:-):-):-)
 
Jesica gratuluje, ja tez sie dzisiaj dowiedzialam, ze jestem w ciazy ;)) test 2 dni po spodziewanej @. Jedyny objaw, ktory dal mi do myslenia to ogromna ilosc sluzu zamiast okresu, kolor mleczny a konsystencja rzadka, nigdy tak nie mialam wiec dalo mi to do myslenia, no i jeszcze napuchniete i nabrzmiale podbrzusze-ale bol inny niz na @.Na razie tyle z objawow uzasadnionych czekam na wiecej, aby moc w koncu w 100% uwierzyc, ze to TO ;p
 
reklama
dziewczyny od kilku dni wiem, ze jestem w ciaży...na świeżo napisze Wam jakie miała objawy...bo sama też poszukiwałam takich postów z pierwszej ręki :)
2-3 dni po owu zaczeły mnie boleć sutki, nie zwracałam na to uwagi, krótko po tym piersi...też nic szczególnego...tym bardziej, ze mnie zawsze bolały. Ok 21 dc miałąm mocny skurcz brzucha,. tak jak to określają dziewczyny, ze takie jakby kłucie, wtedy myslałm, ze to ból z jelita grubego. mniejwiecej wtedy zaczęło mnie pobolewać podbrzusze jak na @ i taki po prosu ból, ale nie cały czas no i zauważyłam, ze moje piersi zaczęły rozsąć...moja miarą było, ze piers mieści mi się dłobni, a przestała... zauważyłam tez pojedyńcze pajaczki na piersiach.
Zaczęła się też senność, samopoczucvie, jakbym była chora...ale wiedziałam, ze nie jestem, bo nic poza samopoxczuciem i piekacymi oczami mi nie było
w 25 dc zrobiłam niebieski bobotest i wyszedł ciń II kreski, powtórzyłąm za 2 dni.

Wiem, z pisuję Wam ksiażkowe objawy, ale tak własnie u mnie było, ja wczesniej co miesiac czułam się jakbym była w ciazy i wynajdowałam u siebie objawy...staraliśmy 8 miesięcy ...życzę powodzenia wszystkim które chcę być w ciazy
 
Do góry