reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

olkale gratuluje, ale sama poiedz, ze mimio tego, ze co miesiac wydawa;lo ci sie, ze bylas w ciazy to teraz czulas to inaczej na pewno, tak jak ja. Ja co miesiac mialam objawy urojine, ale teraz jak sie okazalo, ze jednak jest fasoleczka to te objawy byly jakies inne wyrazniejsze...to sie chyba poprpstu czuje..u mnie jeszcze przyciemnily sie brodawki,
 
reklama
Jak już wiem, że na pewno jestem w ciąży, to wszystkie objawy jakie miałam wydają mi się takie oczywiste :-) Miałam plamienie, bolały mnie piersi, pojawił się biały śluz.
Teraz piersi bolą mnie nadal, przestaję się mieścić w swoje staniki, mam wzdęty brzuch i od trzech dni doszedł jeszcze jeden objaw, o godz.21 nie mogę zapanować nad sennościa, a dotąd byłam "sową".
 
Jak już wiem, że na pewno jestem w ciąży, to wszystkie objawy jakie miałam wydają mi się takie oczywiste :-) Miałam plamienie, bolały mnie piersi, pojawił się biały śluz.
Teraz piersi bolą mnie nadal, przestaję się mieścić w swoje staniki, mam wzdęty brzuch i od trzech dni doszedł jeszcze jeden objaw, o godz.21 nie mogę zapanować nad sennościa, a dotąd byłam "sową".

a powiedz mi jak z tymi twoimi plamieniami??? i kiedy zaczely bolec cie piersi???
 
Inez90, najpierw tuż po owulacji przez 3 dni miałam wrażliwe sutki, potem mi przeszło i od pierwszego dnia plamienia bolą mnie piersi. Plamienie ustało po 4 dniach, piersi bolą nadal.
 
U nas było wszystko zgodnie z planem .Trafiliśmy w "ten dzień"W zasadzie bardzo wcześnie zaczęłam odczuwać,że coś jest po prostu inaczej.Wracając z pracy(to było nie cały tydzień po stosunku) stałam na przystanku autobusowym i nagle poczułam taki zawrót głowy.Bardziej miałam przeczycie,że jestem w ciąży niż pewność.W drugim tygodniu cały czas miałam mdłości.Zrobiłam test,ale za wcześnie,nic nie wyszło.Robiłam te testy 4 razy i już wątpiłam,czy sobie nie wymyślam ciąży...Dopiero w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki pokazały się 2 kreseczki:))W tym czasie już poza mdłościami czułam pobolewanie podbrzusza i zadzwoniłam do swojej ginki.:))





Hejdzidzia sklep internetowy z odzieżą dziecięcą - Hejdzidzia sklep odzież dziecięca,ubranka dla dzieci
 
olkale gratuluje, ale sama poiedz, ze mimio tego, ze co miesiac wydawa;lo ci sie, ze bylas w ciazy to teraz czulas to inaczej na pewno, tak jak ja. Ja co miesiac mialam objawy urojine, ale teraz jak sie okazalo, ze jednak jest fasoleczka to te objawy byly jakies inne wyrazniejsze...to sie chyba poprpstu czuje..u mnie jeszcze przyciemnily sie brodawki,

dziewczyny od kilku dni wiem, ze jestem w ciaży...na świeżo napisze Wam jakie miała objawy...bo sama też poszukiwałam takich postów z pierwszej ręki :)
2-3 dni po owu zaczeły mnie boleć sutki, nie zwracałam na to uwagi, krótko po tym piersi...też nic szczególnego...tym bardziej, ze mnie zawsze bolały. Ok 21 dc miałąm mocny skurcz brzucha,. tak jak to określają dziewczyny, ze takie jakby kłucie, wtedy myslałm, ze to ból z jelita grubego. mniejwiecej wtedy zaczęło mnie pobolewać podbrzusze jak na @ i taki po prosu ból, ale nie cały czas no i zauważyłam, ze moje piersi zaczęły rozsąć...moja miarą było, ze piers mieści mi się dłobni, a przestała... zauważyłam tez pojedyńcze pajaczki na piersiach.
Zaczęła się też senność, samopoczucvie, jakbym była chora...ale wiedziałam, ze nie jestem, bo nic poza samopoxczuciem i piekacymi oczami mi nie było
w 25 dc zrobiłam niebieski bobotest i wyszedł ciń II kreski, powtórzyłąm za 2 dni.

Wiem, z pisuję Wam ksiażkowe objawy, ale tak własnie u mnie było, ja wczesniej co miesiac czułam się jakbym była w ciazy i wynajdowałam u siebie objawy...staraliśmy 8 miesięcy ...życzę powodzenia wszystkim które chcę być w ciazy

olkale miałam takie same objawy jak Ty, tyle że test zrobiłam 19dni po owu. Staraliśmy się długo bo ponad 3 lata więc czesto miałam "objawy " ciąży. Ale tak jak napisała mandrzejczuk, ja już po owu 2 dni czułam że chyba się tym razem udało. Bolące piersi, (niby jak zawsze a jednak inaczej), żyłki ciemne , brodawki ciemniejsze, mdłości ok 2 tyg po okresie no i temp wysoką pow 37st, a to był jedyny cykl w ktorym cały mierzyłam temp i to właśnie ona mi dała do myślenia:-):-):-)
 
Dziewczyny, czy Wy też odczuwacie mrowienie w sutkach? To, że mnie piersi bolą to jedno ale dzisiaj cały dzień czuję jakbym miała dodatkowo mrówki w staniku.
 
to u mnie objawy się zaczęły kilka dni po zapłodnieniu - aż niemożliwe - przede wszystkim pęcherz- co chwilę- organizm się oczyszczał. Po drugie jedzenie - duuużo :) Po trzecie niesamowita awersja do piwa :)
 
reklama
Ja miałam pełno śluzu no i pajączki na piersiach zle samopoczucie,senność i strasznieeee mnie cyce bolały, ale to strasznie
 
Do góry