reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Nowe usg już jest więcej widoczne około 7-8 tydzień. Niestety torbiel nie zmniejsza się dostałam skierowanie do szpitala jutro jadę zobaczymy co zadecydują dalej. Zobacz załącznik 1147878
Trochę dziwnie z tym skierowaniem bo oni na tym etapie i tak nie mogą nic z torbielą robić bo zagraża to dziecku. Mój dr twierdzi , że musi być minimum 14-16 tydzień żeby móc cokolwiek ruszyć, chyba, że pęknie albo się skręci...Co masz na skierowaniu jako rozpoznanie?
 
reklama
No dla mnie tez to dziwne zmieniał lekarza bo ten mnie tylko straszy niepotrzebnie a w szpitalu mi powiedzieli tez ze w ciąży nic nie zrobią jak w ciąży jestem a jak nie krwawię i mocno nie boli to jedynie do obserwacji ale mam przyjechać zbadają mnie z braku laku ale nie widzi mi się po szpitalach jeszcze jeździć
FE032515-8C4D-4C45-8668-C0CA3186F200.jpeg
 
No dla mnie tez to dziwne zmieniał lekarza bo ten mnie tylko straszy niepotrzebnie a w szpitalu mi powiedzieli tez ze w ciąży nic nie zrobią jak w ciąży jestem a jak nie krwawię i mocno nie boli to jedynie do obserwacji ale mam przyjechać zbadają mnie z braku laku ale nie widzi mi się po szpitalach jeszcze jeździć Zobacz załącznik 1147988
Hej. Jak sie czujesz?
 
Torbiel mniej dokucza mam nadzieje ze zmniejszy się. Dalej senność wymioty bóle pleców czasem. Dużo odpoczywam witaminki itp o czekam do 14 sierpnia na wizytę i usg
 
Torbiel mniej dokucza mam nadzieje ze zmniejszy się. Dalej senność wymioty bóle pleców czasem. Dużo odpoczywam witaminki itp o czekam do 14 sierpnia na wizytę i usg
Moja torbiel nie zmniejsza się ani trochę, ale też nie rośnie i nie daje większych dolegliwości wstępnie ustaliłam z lekarzem, że nic z nią nie robimy :) Na kolejną wizytę powtarzam jeszcze ca125 dla pewności, ale raczej nie będą jej operować do końca ciąży więc kamień spadł mi z serca.
 
Hej kobietki miałam dac znać po kolejnej wizycie. Torbiel zmniejszyła się o 1cm ale obok pojawiła się cysta mała jeszcze ale póki co nic się nie dzieje wiec czekamy może moje hormony dadzą same radę. Z dzidzia wszystko okej rośnie zdrowo bardzo ruchliwa/y jest na usg. Ogólnie mój stan pomału lepiej dalej zmęczenie ale już mniej. Bóle głowy wieczorami. Wymiotuje tylko rano jak wstanę potem jak jem normalnie to bardzo rzadko. Mdłości tez już mniejsze. Wiec czekamy na kolejna wizytę 11 września i już liczę na płeć :)
F719BF18-779B-417E-8CFD-7514530C2A99.jpeg
 
Hej kobietki miałam dac znać po kolejnej wizycie. Torbiel zmniejszyła się o 1cm ale obok pojawiła się cysta mała jeszcze ale póki co nic się nie dzieje wiec czekamy może moje hormony dadzą same radę. Z dzidzia wszystko okej rośnie zdrowo bardzo ruchliwa/y jest na usg. Ogólnie mój stan pomału lepiej dalej zmęczenie ale już mniej. Bóle głowy wieczorami. Wymiotuje tylko rano jak wstanę potem jak jem normalnie to bardzo rzadko. Mdłości tez już mniejsze. Wiec czekamy na kolejna wizytę 11 września i już liczę na płeć :) Zobacz załącznik 1164521
Super ,świetnie że wszystko dobrze idzie , a na prenatalnych byłaś??? Który masz tydzień, że liczysz na płeć???
 
Dopiero dostałam skierowanie na badania już większość mam zrobiony. Teraz 13 tydz. Kolejna wizytę mam w 17 tyg lekarz powiedział ze już będzie można gdybać nad płcią
 
reklama
Do góry