reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

reklama
Beta dzisiejsza 30832 to jest jakoś 5,6 tydzień. Czy wszytki gra ? Mdłości od 4 dni dają po dupie. Najgorzej rano i wieczorem masakra :/
 
To mam nadzieje ze w poniedziałek już będzie pewniak ;) a teraz odpoczywam
U mnie 6+0 nie było jeszcze zarodka z serduszkiem, dopiero później się pokazał. Fajnie, że torbiel się zmniejszyła, moja we wczorajszym usg niby ciut mniejsza, więc mam nadzieję, że też pójdzie w dobrym kierunku.
 
Byłam dziś na wizycie. Pani doktor mówi ze z bety widać ze ciąży ale ze usg nie można robić za często a ostatnie tygodnie miałam kilka razy wiec dostałam skierowanie na badania typu grupa krwi morfologia na tarczyce Hiv itp typowy pakiet ciążowy na start. Przyjdą wyniki i cytologia założą mi karte ciąży i zrobią usg. Narazie mecze mdłości w domu na zwolnieniu. Jutro będę przedłużać dalej.
 
Nowe usg już jest więcej widoczne około 7-8 tydzień. Niestety torbiel nie zmniejsza się dostałam skierowanie do szpitala jutro jadę zobaczymy co zadecydują dalej.
845D786B-3602-4298-9D28-F660D4DBABD9.jpeg
 
reklama
Witam ostatnia miesiączkę miałam 15 maja. W tym miesiącu w dni spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy wyszła druga blada kreska. Poszłam do lekarza on stwierdził ze narazie ciąży nie widzi bo może za szybko ale za to pojawił się 3 cm torbiel. Po około tygodniu zrobiłam znów test ciążowy wyszła znów druga kreska już znacznie ciemniejsza. Poszłam na betę. Tu podłączam pierwszy wynik jutro będę mieć drugi. Nie wiem co myśleć. Okresu nie ma piersi pobolewają jestem raz strasznie zmęczona taz pełna energi do życia. Zmiany nastrojów apetyt. Pani doktor nie kazała się nastawiać na nic bo podobno torbiel może sfałszować wynik testu. W czwartek mam wizytę a ten niby torbiel lekko dokucza mam rwanie w podbrzuszu i ból krzyża. Co myślcie będzie dzidzia ? Zobacz załącznik 1137405
Oni zazwyczaj tak maja ze nie stwierdzają ciazy dopóki nie zobaczą samego zarodka w pęcherzyku ciążowym a najlepiej od razu serca.. trafilam do ginekologa w 5 tygodniu ciąży, 2 tygodnie brak okresu, trzy pozytywne testy, mimo to stwierdził ze nie ma jeszcze nawet pęcherzyka i skierował na bete . Nawet jasny wynik tego badania nie sprawił ze stwierdził ciaze [emoji15] kazal przyjść za dwa tygodnie...zmieniłam po prostu lelarza. Stwierdzil ciaze tylko na bazie pęcherzyka ciążowego, dzis jesteśmy w 31 tc [emoji18] pozdrawiamy
 
Do góry