reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
18 Styczeń 2021
Postów
11
Cześć , zawsze miałam regularne miesiączki, teraz okres spóźnia mi się 5 dni , wykonałam test ale wynik jest negatywny, mam dziwne bóle podbrzusza taki ucisk , kłócie . Wieczorem od kilku dni mam podwyższoną temperature ciała tak 37,3 i czuje dreszcze. Dodam że ostatnio przez tydzień zażywalam antykoncepcje w formie tabletek źle się czułam i je odstawilam. Czy jest możliwe aby test dał fałszywy wynik ? Czuje się inaczej , powtórzyć test ? Czy raczej to wina krótkotrwałego zażywania hormonów? Dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Idź najlepiej zrób sobie betę hcg, wtedy będziesz mieć pewność 🙂 u mnie z pierwszych objawów ciąży było kłocie jajnika i ciągniecie w podbrzuszu + ogromnie wrażliwe piersi.
 
A czy zwykły test wyszedł negatywny? Spotkałaś się z czymś takim ?
Ja zrobiłam pierwszy test już 10 dni po owulacji (chodziłam na monitorowanie więc wiem dokładnie kiedy była) i był negatywny. W dniu spodziewanej miesiączki szlam akurat do endokrynologa i musiałam robić badania kontrolne z krwi i tak, więc zrobiłam przy okazji betę i wyszła 96,2 🙂 obecnie mam 18 tydzień i będzie prawdopodobnie chłopiec 💙
 
Ja zrobiłam pierwszy test już 10 dni po owulacji (chodziłam na monitorowanie więc wiem dokładnie kiedy była) i był negatywny. W dniu spodziewanej miesiączki szlam akurat do endokrynologa i musiałam robić badania kontrolne z krwi i tak, więc zrobiłam przy okazji betę i wyszła 96,2 🙂 obecnie mam 18 tydzień i będzie prawdopodobnie chłopiec 💙
Gratulacje 😊😊 jak nie dostanę okresu do piątku to lecę na betę i do lekarza 😀 Dzięki za odpowiedź , dużo zdrówka
 
Może to jakaś infekcja? Ja tak miewałam, kiedy zaczynało mi się zapalenie pęcherza. Jeśli okres się spóźnia, a test negatywny, raczej strzelałabym w jakąś infekcję. Ewentualnie zrób różne testy. Jeśli wszystkie wyjdą negatywnie i tak umówiłabym się do ginekologa.
 
Gratulacje 😊😊 jak nie dostanę okresu do piątku to lecę na betę i do lekarza 😀 Dzięki za odpowiedź , dużo zdrówka
Dziękuje ❤️
Na lekarza i tak będzie za wcześnie, bo nie zobaczy nic. Mi ginekolog poleciła przyjść jak beta będzie ponad 1000 wynosić (ona bardzo szybko przyrasta) bo wtedy dopiero coś zobaczy. Generalnie pierwsza wizyta się musi odbyć przed 10 tygodniem ciąży. Ja poszłam 7+4 i już było wszystko pięknie widać 🙂 serducho biło jak dzwon. Możesz sobie kupić w aptece test Clearblue ten, co określa który to tydzień. Kosztuje coś koło 40 zł 🙂 trzymam kciuki! ❤️
 
reklama
Dziękuje ❤️
Na lekarza i tak będzie za wcześnie, bo nie zobaczy nic. Mi ginekolog poleciła przyjść jak beta będzie ponad 1000 wynosić (ona bardzo szybko przyrasta) bo wtedy dopiero coś zobaczy. Generalnie pierwsza wizyta się musi odbyć przed 10 tygodniem ciąży. Ja poszłam 7+4 i już było wszystko pięknie widać 🙂 serducho biło jak dzwon. Możesz sobie kupić w aptece test Clearblue ten, co określa który to tydzień. Kosztuje coś koło 40 zł 🙂 trzymam kciuki!

Dziękuje ❤️
Na lekarza i tak będzie za wcześnie, bo nie zobaczy nic. Mi ginekolog poleciła przyjść jak beta będzie ponad 1000 wynosić (ona bardzo szybko przyrasta) bo wtedy dopiero coś zobaczy. Generalnie pierwsza wizyta się musi odbyć przed 10 tygodniem ciąży. Ja poszłam 7+4 i już było wszystko pięknie widać 🙂 serducho biło jak dzwon. Możesz sobie kupić w aptece test Clearblue ten, co określa który to tydzień. Kosztuje coś koło 40 zł 🙂 trzymam kciuki! ❤️
Dzięki 😊 pierwszy raz mam taką sytuację , jestem młoda i trochę się martwię 😅
 
reklama
Do góry