reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dziewczyny właśnie zrobiłam kolejny test i tym razem pilnowałam czasu po nie całych 3 min byla juz taka kreska. :) Dodam ze to ten sam rodzaj testu co wczoraj bo nie mialam czasu kupic tego bardziej czułego 🥰
 

Załączniki

  • 20220806_084309.jpg
    3,1 MB · Wyświetleń: 144
reklama
Dziewczyny właśnie zrobiłam kolejny test i tym razem pilnowałam czasu po nie całych 3 min byla juz taka kreska. :) Dodam ze to ten sam rodzaj testu co wczoraj bo nie mialam czasu kupic tego bardziej czułego 🥰
Jak dla mnie, kreska jest wyraźna całkiem 🙂 Mi takie wychodził w terminie miesiączki 🙂
 
Okej i co teraz kiedy udac sie do ginekologa? Nie jestem do końca w tym rozeznana bo nie ukrywam ze ta ciąża to wpadka 🥰 oczywiście jak najbardziej chciana 🥰
To zależy. W pierwszej ciąży pognałam już jakoś w 5 tygodniu, ale troszkę to nie miało sensu. W drugiej byłam w 8 tyg., biło już serduszko i wszystko ładnie było widać 🙂 Jak pójdziesz wcześniej, pewnie lekarz każe przyjść w okolicach tego 8 tygodnia i tak 🙂
 
Okej i co teraz kiedy udac sie do ginekologa? Nie jestem do końca w tym rozeznana bo nie ukrywam ze ta ciąża to wpadka 🥰 oczywiście jak najbardziej chciana 🥰

Ja bylam w tej ciazy cos kolo 6+2. Byl juz i zarodek i serduszko. Mozesz zrobic sobie do tego czasu 2 badania beta hcg z krwi w odstepie 48h i sprawdzic, czy przyrost jest prawidlowy. W internecie sa rozne kalkulatory.
 
To zależy. W pierwszej ciąży pognałam już jakoś w 5 tygodniu, ale troszkę to nie miało sensu. W drugiej byłam w 8 tyg., biło już serduszko i wszystko ładnie było widać 🙂 Jak pójdziesz wcześniej, pewnie lekarz każe przyjść w okolicach tego 8 tygodnia i tak 🙂
A jeśli chodzi o kwas foliowy? Wiem ze sie bierze przed planowana ciąża a moja nie byla planowana 🙈
 
reklama
Do góry