reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to faktycznie zęby?

kubusiowa25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Październik 2016
Postów
44
Pisalam już jakiś czas temu. 3tyg dokładnie na temat dolegliwości synka. Sądzę że to kwestia zębów. Dziąsła wyglądają jak na załączonym zdjęciu. Zdjęcie zrobione wczoraj... Długo jeszcze? Ile z waszego doświadczenia będzie to trwało..
 

Załączniki

  • IMG_20161213_143104.jpg
    IMG_20161213_143104.jpg
    68,3 KB · Wyświetleń: 185
reklama
O to może będziemy mieć prezent na święta. Dobrze ze nie tylko ja widzę że coś tu się dzieje bo juz myślałam że mam coś z głową he
 
O to może będziemy mieć prezent na święta. Dobrze ze nie tylko ja widzę że coś tu się dzieje bo juz myślałam że mam coś z głową he
Nie zawsze jedynki górne wychodzą po dolnych. Czasami właśnie najpierw wychodzą górne dwójki. Potem mogą wyjść dolne dwójki, a górne jedynki na końcu. Oby bezboleśnie :) Tego Wam życzę! &&&&&&
 
Od początku tego tygodnia jest trochę spokojniej ale ostatnie dwa... problem ze spaniem jedzeniem, maruda non stop... Tydzień temu w sobotę masę kupek, kupki zielone. Teraz ślina mu się leje i totalnie wszystko w buzi.. I przed spaniem nurofen bo inaczej budzi się z mega krzykiem...
 
Od początku tego tygodnia jest trochę spokojniej ale ostatnie dwa... problem ze spaniem jedzeniem, maruda non stop... Tydzień temu w sobotę masę kupek, kupki zielone. Teraz ślina mu się leje i totalnie wszystko w buzi.. I przed spaniem nurofen bo inaczej budzi się z mega krzykiem...
Smaruj mu te dziąsełka dentinoxem - takim żelem na ząbkowanie, chyba najlepszy z tych wszystkich które stosowałam, bo fajnie znieczula.
 
Mamy ten żel. Smarujemy. Ale można tylko 3razy na dobę nim smarować dlatego smarujemy tylko wieczorem i w nocy.
 
reklama
Do góry