reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest blada kreska??

reklama
No właśnie jeśli ktoś ma problemy zdrowotne to warto betę zrobić by zobaczyć czy ciąża rozwija się prawidłowo.
Skoro dziewczyna nie ogarnia spraw ciążowych, to zapewnie jest to jej pierwsza ciąża. A jeśli ma problemy zdrowotne to lekarz, ja pokieruje co i jak :)

Beta nie zqwsze pokazuje czy ciąża prawidłowo lub nieprawidłowo się rozwija.
 
Dziewczyny poszłam na betę dzisiaj tj. 26 dzień cyklu i beta 91,33.
Normy jednak od 202? Rozumiecie coś z tego?
Moja przyjaciółka robiła w tym samym lab.2 miesiące temu i miała 43 przy normie od 61. Nic nie rozumiem
Screenshot_2021-08-17-10-48-07-648_com.android.chrome.jpg
 
Dziewczyny poszłam na betę dzisiaj tj. 26 dzień cyklu i beta 91,33.
Normy jednak od 202? Rozumiecie coś z tego?
Moja przyjaciółka robiła w tym samym lab.2 miesiące temu i miała 43 przy normie od 61. Nic nie rozumiem
Zobacz załącznik 1306503
Jesteś w ciąży :). Gratulacje :). Te normy trochę zależą od tego jak oni liczą tygodnie ciąży więc tym bym się nie przejmowała. Zbadaj betę jeszcze raz po 48h i zobacz jak rośnie - będziesz miała potwierdzenie czy jest ok.
 
Jesteś w ciąży :). Gratulacje :). Te normy trochę zależą od tego jak oni liczą tygodnie ciąży więc tym bym się nie przejmowała. Zbadaj betę jeszcze raz po 48h i zobacz jak rośnie - będziesz miała potwierdzenie czy jest ok.
Powtórzę oczywiście za dwa dni jednak mocno się zaniepokoilam. Choć wszystkie normy w internecie mówią, że beta 91 to ciąża...
 
Powtórzę oczywiście za dwa dni jednak mocno się zaniepokoilam. Choć wszystkie normy w internecie mówią, że beta 91 to ciąża...
Tak, taki wynik można już uznawać za ciążę. Nawet najbardziej czułe testy wykrywają ją na poziomie 10 jednostek hcg, więc ponad 90 to ciąża;) Sprawdź za dwa dni przyrost.
 
Cześć!
Beta z 17.08 - 91.33
Z dzisiaj 269
Czy jest ok czy za duży przyrost? Ponad 100 procent?
Dzisiaj 28dc czyli koniec 4 tyg.
Normy od 1 tyg od 202 tak jak wyżej
 
reklama
Do góry