reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest blada kreska??

reklama
Możesz, ale może być fałszywie negatywna. W teorii implantacja zachodzi między 6 a 12 dniem, więc ... Trzymam kciuki :)
Poczekam. Zrobię pojutrze jeden sikany i zobaczę co się stanie. Wczoraj też robiłam rano test i wydawał się negatywny ale po 10 min spojrzałam i była jeszcze bledsza niż dzisiaj. Ale nie wzięłam jej powaznie bo to jednak po 10 min .
 
Powtórzone dzisiaj rano.. czułość testu 10
IMG_20210816_083113.jpg
 
Wg mnie pozytywne oba. Ja robiłam testy 3 dni przed okresem i na początku tez miałam bardzo blada kreskę, ledwo widoczna, a potem z dnia na dzień coraz ciemniejsza była:) obecnie jestem w 19 tyg:) powodzenia!
 
Gratulacje. U nas było tak samo widoczna blada kreseczka. Mam 2 dzieci i teraz prawdopodobnie będzie trzecie. W obydwu przypadkach blada kreseczka później Gin i się okazało ze jest. Powodzenia kochane
 
Dziewczyny. Nie spodziewałam się, że to tak szybko zaskoczy. Myślałam,ze przy moich problemach się będziemy bujać dlugoo. Jestem zielona i co mam teraz zrobić? Czekać na termin miesiączki i zrobić betę? Później po jakim czasie do lekarza?
 
Dziewczyny. Nie spodziewałam się, że to tak szybko zaskoczy. Myślałam,ze przy moich problemach się będziemy bujać dlugoo. Jestem zielona i co mam teraz zrobić? Czekać na termin miesiączki i zrobić betę? Później po jakim czasie do lekarza?
Już możesz iść zrobić betę jeśli test wychodzi pozytywny to beta tym bardziej.
48H później najlepiej drugą betę, żeby zbadać czy przyrost jest ok. A do ginekologa się umów pewnie w 6-7 tygodniu jeśli nie masz jakiś wskazań do brania natychmiast leków :).
 
Dziewczyny. Nie spodziewałam się, że to tak szybko zaskoczy. Myślałam,ze przy moich problemach się będziemy bujać dlugoo. Jestem zielona i co mam teraz zrobić? Czekać na termin miesiączki i zrobić betę? Później po jakim czasie do lekarza?
Do lekarza najlepiej w 6tc, wtedy już na pewno będzie zarodek.
Ja bym na betę nie szła, niepotrzebny stres.
 
reklama
Skoro już testy wychodzą Ci pozytywnie, to ja już poszlabym na betę. Ja na becie bylam w 25dc przy 28dniowych cyklach, i miałam pozytywny wynik. A też myślałam, że to dużo za wcześnie i nic nie wykaże. Nie ma reguły.
 
Do góry