reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest NOP?

G

goszczaca

Gość
Witam po bardzo długiej przerwie. Mój syn 17 M. W czwartek miało szczepienie ostatnia dawka 6 w 1. Do tej pory było po szczepieniach wszystko dobrze delikatnie podwyższona temperatura senność nic po za tym, a po tym szczepieniu zrobił mu się obrzęk który się powiększa, robiłam oklad z sody i chyba dodatkowo to pogarsza. Nie wiem co już robić. Temperatury brak nie jest sobą ale to norma.
1467460350-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
nie jestem pediatrą żeby sie smarkaczami zajmować.
I tyle szczescia w nieszczesciu.
O wlasmnych dzieciach tez myslisz w kategoriach "bachory" i "smarkacze" .
Czy moze gimbaza jeszcze nie ma dzieci , tylko tu trolluje ?

Tak, Nulini, zglaszam kazda jej obrazliwa wypowiedz.
Na tym forum jakies formy obowiazuja.
Tresci zreszta tez ;)
 
reklama
nie jestem na tyle głupia by niszczyć sobie życie dzieciakami :p
i to :
Prawie każdej wypadają włosy.
Mnie akurat wypadło w miare mało, bo szybko zaczęłam brać tabletki na wzmocnienie. Nie patrzyłam na to w jakiej grupie są i czy odpowieníe dla kobiet ciężarnych, ale były ze skrzypem i pokrzywą plus wcierki naturalne. Teraz pod koniec mam mocniejsze niżprzed ciążą

Schizofrenia, jak nic :))
 
Co ma jedno z drugim wspolnego ?
Piszesz o ciazy, o tym, jak wychowujesz dziecko, a potem, ze nie jestes tak glupia, by miec dzieci.
Twojego raka nie wysmiewam- gdzie pisalam o chorym na raka ?
No, ale przewidzialam, ze tak sie skonczy- najpierw naskakujesz na wszystkie, a potem, gdy ludzie sie na tobie poznaja, uderzasz w placzliwe tony.
Choroby wspolczuje i nie zycze nikomu (w przeciwienstwie do ciebie)
Jesli to rak ma usprawiedliwiac twoje zachowanie, to ja tego nie kupuje.
Mam bliska przyjaciolke, przeszla powazna operacje, kilka serii "chemii".NIGDY nie zachowywala sie w stosunku do ludzi tak, jak ty tutaj.
Chcesz wyrozumialosci , empatii ?
Okaz ja innym.
 
reklama
ja szczepiłam skojarzonymi obie starsza po ostatniej dawce 5w1 gorączkowała miała 39 stopni na szczęście po podaniu 2 dawek nurofenu przeszło a młodsza po ostatniej dawce miała właśnie duże zaczerwienienie ale po za tym żadnych innych reakcji zeszło całkowicie po ok tygodniu a powiększało się do trzech dni i dopiero po tym czasie zaczęło schodzić
 
Do góry