reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

reklama
Ale miałaś normalnie okres? Ja miałam normalnie i dlatefo6nie bardzo chce mi się po test lecieć.
Kurde źle zinterpretowałam twoje pytanie. Myślałam ze jesteś po terminie @ a ty ją miałaś... ale wiesz co może być mimo wszystko cos na rzeczy. Były tu dziewczyn okres byl okazywały się być w ciąży bo okres byl inny niz zwykle ale byly tez dziewczyny które przed terminem @ robily testy byly pozyt. A miesiączka przyszla brzuch bolał bo byly to ciążę biochemiczne. Nic nie chce wrózyc
 
Ale miałaś normalnie okres? Ja miałam normalnie i dlatefo6nie bardzo chce mi się po test lecieć.
Ja jestem właśnie w podobnej sytuacji. 04.10 miałam wydawało by się normalny okres, 5 dniowy. Dzień wcześniej robiłam bete żeby sprawdzić czy na pewno nie jestem w ciąży - wynik 1.25 czyli ciąży brak.
Od 4 dni zaczęłam plamić co mnie zaniepokoiło i zrobiłam test ciążowy, wyszła blada kreska.
Na betę nie mogę iść bo jestem na kwarantannie. Ogólnie jestem załamana bo wiem że to nic dobrego nie wrózy.
 
Do góry