reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
16 Luty 2021
Postów
1
Witam was, sytuacja wygląda następująco.
Okres spóźnia mi się już 20 dzień. Nigdy nie miałam aż takiego opóźnienia... Ostatnia miesiączka była 27 grudnia i trwała tylko 3 dni. Wraz z narzeczonym nie stosujemy żadnych środków antykoncepcji. Robiłam 2 testy, ostatni 2 dni temu. Wyszły negatywne. Zauważyłam też wczoraj zabrazowiony śluz, myślałam że może miesiączka lecz dziś nadal nic...
Obecnie przebywamy za granicą więc zwyczajne udanie się do lekarza i zrobienie testów z krwi nie było dla mnie takie oczywiste. Przed wyjazdem 15 grudnia byłam u ginekologa na badanich kontrolnych i wszystko było w porządku.
Dodam, że od tygodnia sutki są bardziej tkliwe.
Mylą mnie natomiast te negatywne testy.
Co sądzicie o tej sytuacji? Bo ja już sama nie wiem co myśleć :(
 
reklama
Witam was, sytuacja wygląda następująco.
Okres spóźnia mi się już 20 dzień. Nigdy nie miałam aż takiego opóźnienia... Ostatnia miesiączka była 27 grudnia i trwała tylko 3 dni. Wraz z narzeczonym nie stosujemy żadnych środków antykoncepcji. Robiłam 2 testy, ostatni 2 dni temu. Wyszły negatywne. Zauważyłam też wczoraj zabrazowiony śluz, myślałam że może miesiączka lecz dziś nadal nic...
Obecnie przebywamy za granicą więc zwyczajne udanie się do lekarza i zrobienie testów z krwi nie było dla mnie takie oczywiste. Przed wyjazdem 15 grudnia byłam u ginekologa na badanich kontrolnych i wszystko było w porządku.
Dodam, że od tygodnia sutki są bardziej tkliwe.
Mylą mnie natomiast te negatywne testy.
Co sądzicie o tej sytuacji? Bo ja już sama nie wiem co myśleć :(
Jeżeli ból sutków byłby spowodowany ciążą, to testy byłyby pozytywne. Objawy ciąży pojawiają się po zagnieżdżeniu i rozpoczęciu produkcji hormonów ciążowych. Tak długi brak miesiączki może mieć wiele przyczyn, więc mimo wszystko skonsultuj się z lekarzem. To , że w grudniu było wszystko ok, nie znaczy, że sytuacja nie uległa przez te dwa miesiące zmianie.
 
Według mnie to nie ciaza , po tylu dniach juz testy by się nie myliły, musisz jakos umówić się do lekarza ,tylko on Ci powie co jest powodem zatrYmanaia @
 
Witam was, sytuacja wygląda następująco.
Okres spóźnia mi się już 20 dzień. Nigdy nie miałam aż takiego opóźnienia... Ostatnia miesiączka była 27 grudnia i trwała tylko 3 dni. Wraz z narzeczonym nie stosujemy żadnych środków antykoncepcji. Robiłam 2 testy, ostatni 2 dni temu. Wyszły negatywne. Zauważyłam też wczoraj zabrazowiony śluz, myślałam że może miesiączka lecz dziś nadal nic...
Obecnie przebywamy za granicą więc zwyczajne udanie się do lekarza i zrobienie testów z krwi nie było dla mnie takie oczywiste. Przed wyjazdem 15 grudnia byłam u ginekologa na badanich kontrolnych i wszystko było w porządku.
Dodam, że od tygodnia sutki są bardziej tkliwe.
Mylą mnie natomiast te negatywne testy.
Co sądzicie o tej sytuacji? Bo ja już sama nie wiem co myśleć :(
Idź do lekarza. Jesli nie możesz, to przynajmniej zrób badanie beta HCG z krwi (nawet za granicą to drobny wydatek). Wtedy bedziesz mieć pewność, czy jesteśw ciąży czy nie.
 
Do góry