reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
29 Marzec 2021
Postów
2
Wspolzylam dzień przed okresem bez zabezpieczenia,okres nastąpił ,na dzień po stosunku.Mam regularny 28 dniowy cykl ,czasem tylko pojawia się zaledwie kilka dni później .Chciałam zapytać czy mimo to mogę zajść w ciążę?Wydaje mi się że nie ,bo teoretycznie dzień przed okresem przypada na dni niepłodne a krwawienie wystąpiło ,ale partner się obawia ,stąd moje pytanie .Dodam , że okres trwał tylko 2 dni a zawsze trwa około 8 .
PS.Nie pytam czy jestem w ciąży bo wiadomo że nikt mi tu tego nie wywróży ale chciałam zapytać czy taka sytuacja jest wgl możliwa.Dziekuje za odpowiedzi.
 
reklama
Współżyjąc bez zabezpieczenia zawsze jest możliwość że zajdziemy w ciążę. Znam przypadek ciąży ze współżycia przed okresem jednak zdarza się to naprawde rzadko. Oczywiście nie można tego wykluczyć bo nasz organizm płata różne figle czasem ale sądzę że nie powinnaś bardzo się obawiać na zapas :)
 
Tak jak już pisano - raczej ciąży z tego nie będzie, ale skoro tak się jej boicie z partnerem to jednak polecam nie uprawiać seksu bez zabezpieczenia 😉
 
Do góry