reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża ?

Hej dziewczyny , stosunek 25 i 26 lutego owulacja 27 luty dzisiaj 3 dni do okresu i testy z jasnymi kreskami mega jasne może za wcześnie , w poniedziałek pójdę na betę co myślicie widać coś ? Czy sobie ubzdurałam 🙈
IMG_3755.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny , stosunek 25 i 26 lutego owulacja 27 luty dzisiaj 3 dni do okresu i testy z jasnymi kreskami mega jasne może za wcześnie , w poniedziałek pójdę na betę co myślicie widać coś ? Czy sobie ubzdurałam 🙈Zobacz załącznik 1617936
Ogólnie to czuję się jak przed okresem ból piersi momentami ból w podbrzuszu i to tyle , na żywo kreski bardziej wyraźne niż w telefonie
 
Widać🙂 powtórz jutro rano test, kreseczka powinna być wyraźniejsza, a w poniedziałek i środę beta hcg. Trzymam kciuki
 
Widać🙂 powtórz jutro rano test, kreseczka powinna być wyraźniejsza, a w poniedziałek i środę beta hcg. Trzymam kciuki
Dziękuję , pocieszyłaś mnie staramy się od pół roku i zaczęłam już świrować tyle zrobionych tych testów że myślałam że już sobie wmawiam 🙈 w poniedziałek ruszę na betę
 
Witam jestem nowa na forum i proszę o poradę...okres ostatni miałam 1.03 trwał 3 dni gdzie zawsze trwał 7 dni okres kolejny powinnam dostać 29.03 mam regularne miesiączki co 28 dni. Dwa razy pękła nam prezerwatywa robiłam testy..negatywne okresu dalej brak brzuch boli jak na miesiączkę jestem strasznie rozdrażniona zmęczona i mnie mdli czy pomimo testów negatywnych moge być w ciąży? Czy któraś z was miała taką sytuację ??

.
 
reklama
Witam jestem nowa na forum i proszę o poradę...okres ostatni miałam 1.03 trwał 3 dni gdzie zawsze trwał 7 dni okres kolejny powinnam dostać 29.03 mam regularne miesiączki co 28 dni. Dwa razy pękła nam prezerwatywa robiłam testy..negatywne okresu dalej brak brzuch boli jak na miesiączkę jestem strasznie rozdrażniona zmęczona i mnie mdli czy pomimo testów negatywnych moge być w ciąży? Czy któraś z was miała taką sytuację ??

.
Jak masz wątpliwości zawsze możesz zrobić betę. Natomiast ja uważam że nie jestes w ciąży. Cykle mogą się różnić między sobą
 
Do góry