reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
21 Maj 2024
Postów
1
Cześć mam pytanie. Z partnerem staramy się o dziecko. Zawsze chwile przed tym zanim dostanę okresu zaczynaja mnie boleć jajniki. I tak było wczoraj mimo tego, że dzisiaj przypada dzień miesiączki. W związku z boleściami nie dostałam wczoraj miesiączki a jedynie brązowe plamienie. W dniu dzisiejszym kiedy miesiączka powinna nadejść nadal jej nie ma. Czy ktoś miał podobną sytuację?
W dniu wczorajszym zrobiłam dwa testy i obydwa negatywne.
 
reklama
Mogło to być plamienie implantacyjne. Odczekaj 1-2 dni i jeśli miesiączka się nie pojawi powtórz test. Możesz też zrobić betę.
 
Cześć mam pytanie. Z partnerem staramy się o dziecko. Zawsze chwile przed tym zanim dostanę okresu zaczynaja mnie boleć jajniki. I tak było wczoraj mimo tego, że dzisiaj przypada dzień miesiączki. W związku z boleściami nie dostałam wczoraj miesiączki a jedynie brązowe plamienie. W dniu dzisiejszym kiedy miesiączka powinna nadejść nadal jej nie ma. Czy ktoś miał podobną sytuację?
W dniu wczorajszym zrobiłam dwa testy i obydwa negatywne.
To brązowe plamienie to może być rozkręcająca się miesiączka. Odczekaj kilka dni i w razie braku miesiączki powtórz test :) Na plamienie implantacyjne trochę za późno, jeśli pojawiło się w dzień miesiączki, chyba że owulacja się przesunęła.
 
Plamienie może być rozkręcająca się miesiączka.
Jeśli natomiast chcesz znać odpowiedź na już,to leć po teścik 😊
 
U mnie w ten sposób rozpoczęły się plamienia przed miesiączką po prostu... Po kilku dniach dostawałam okres.
Czy dziś dalej plamisz?
Masz regularne cykle? Jeśli tak, to na plamienie implantacyjne jest troszkę za późno...
 
Do góry