reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2018
Postów
1
Drogie panie,



proszę was o radę. Otóż kochałam się z moim narzeczonym 26.08 oraz 31.08.2018 na dzień dzisiejszy jest to mój 45 dzień cyklu. Wykonałam 3 testy w tym jeden wczoraj wieczorem i negatywny. Od niedzieli mam czerwono-brązowe plamienia. Wystarczy, że mam wkładkę. Pierwszego dnia delikatnie było więcej. Towarzyszy mi delikatny czasami ból podbrzusza po lewej stronie rzadziej po prawej. To plamienie jakby już się kończy dziś rano nic nie było popoludniu trochę poleciało. Mam obfite miesiączki i zawsze mam na miesiączkę duże piersi tym razem nic. Piersi w ogóle mie nie bolą. Ginekologa mam w poniedziałek. Czy to może być ciąża? Lub jakaś choroba?
 
reklama
czy taka blada linia moze oznaczac ciąze?
 

Załączniki

  • 20210328_171127.jpg
    20210328_171127.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Do góry