reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być to...?

Razdwatrzy123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2021
Postów
27
Cześć wszystkim.
Razem z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko. Ostatnia miesiączka 1 marca, następna spodziewana w poniedziałek, czyli 29 marca. Jestem bardzo niecierpliwa, więc już w zeszły poniedziałek (wiem, bardzo wcześnie...) wykonałam test, wynik negatywny. W tym tygodniu miałam w podbrzuszu bóle podobne do miesiączkowych, jestem ogólnie zmęczona, ale może to wynikać z pracy/pogody, wiadomo jak teraz jest. Od poniedziałku mam podwyższoną temperaturę mierzoną w pochwie. Dodatków od środy zauważyłam nietypowy dla swojego dotychczasowego cyklu syndrom, czyli jak by to powiedzieć, zacieśnienie pochwy? Ciężko mi to określić słowami. Pochwa wydaje się być spuchnięta przy wejściu do niej, wyczuwalne jest lekkie napęcznienie, powiększenie? Kolejny test powtórzyłam dziś, również negatywny. Czy to może być ciąża? Dwa wyniki negatywne, więc pewnie nie, ale... Jest nadzieja?
 
reklama
Moze to być ciąża, albo nie ,moze to infekcja ,a może sobie wmawiasz, bo bardzo chcesz, beta i testy najlepiej w dniu @ wykonac ,wtedy są najbardziej wiarygodne
 
czy taka blada linia moze pokazywac ciąże
 

Załączniki

  • 20210328_171127.jpg
    20210328_171127.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 184
reklama
Cześć wszystkim.
Razem z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko. Ostatnia miesiączka 1 marca, następna spodziewana w poniedziałek, czyli 29 marca. Jestem bardzo niecierpliwa, więc już w zeszły poniedziałek (wiem, bardzo wcześnie...) wykonałam test, wynik negatywny. W tym tygodniu miałam w podbrzuszu bóle podobne do miesiączkowych, jestem ogólnie zmęczona, ale może to wynikać z pracy/pogody, wiadomo jak teraz jest. Od poniedziałku mam podwyższoną temperaturę mierzoną w pochwie. Dodatków od środy zauważyłam nietypowy dla swojego dotychczasowego cyklu syndrom, czyli jak by to powiedzieć, zacieśnienie pochwy? Ciężko mi to określić słowami. Pochwa wydaje się być spuchnięta przy wejściu do niej, wyczuwalne jest lekkie napęcznienie, powiększenie? Kolejny test powtórzyłam dziś, również negatywny. Czy to może być ciąża? Dwa wyniki negatywne, więc pewnie nie, ale... Jest nadzieja?
Najlepiej wykonać badanie krwi beta HCG nie będziesz miała wtedy żadnych wątpliwości tym bardziej, że dziś jest termin miesiączki. Jutro idź na badanie, wyniki powinnaś mieć tego samego dnia jeszcze, albo na następny dzień zależy od laboratorium. Miesiączka może się opóźnić też przez stres, zmęczenie itp dlatego najlepiej sprawdzić i mieć pewność jaka jest sytuacja. Trzymam kciuki, chociaż nie zawsze udaje się tak od razu. My staramy się już kilka miesięcy i bez rezultatów jeszcze. Życzę powodzenia!
 
reklama
Do góry