reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe że ciąża?

Dołączył(a)
11 Kwiecień 2022
Postów
3
Cześć potrzebuję porady
A mianowicie:
8marca poroniłam 6 tygodniu
Dwa tygodnie po ustąpieniu krwawienia współżyłam
Dziś jest 11 kwietnia i @ nadal brak
Zaopserwowalam tylko dzis niewielkie plamienie brązowe, które były chwilowe dosłownie
Czy to możliwe że znów jestem w ciąży? Czy ja juz wariuje. Czy możliwe że jestem w ciąży przed pierwsza @ Proszę o rade kto miał podobnie.
 
reklama
Po poronieniu miesiączka może być nie regularna.. Zawsze istnieje możliwość ciąży.. Najlepiej zrób test.. My nie będziemy wiedzieć bo jak?
 
Zrob test, możesz to być ciąża, ale również do rzeczy mógł rozregulować się okres po poronieniu , ja uważam że to 2 ale różnie to bywa
 
Może być ciąża, a może być rozjechany cykl po poronieniu - niestety bez wyników przyrostu bhcg nikt jednoznacznie nie określi.
 
reklama
Do góry