reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe?

gillisguurl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Sierpień 2016
Postów
32
Hej. Tylko proszę bez złośliwych komentarzy. Odbyłam z chlopakiem seks oralny i petting dzien po okresie. Po skonczonym oralnym z wytryskiem do ust chlopak zlapal mnie za reke (ta ktora robilam mu dobrze) i mocno pocalowal po czym przeszedl do pieszczenia mnie ustami i tą ręką którą wczesniej dotknal mnie.tłumaczę sobie, że przecież bez stosunku tradycyjnego nie da się zajść w ciążę, na rękach nie da się przenieść, chyba, że odrazu i świeżą spermę... a nie z dotknięcia. Dobrze myślę? Czy jednak moglo sie cos przeniesc? Istnieje ryzyko ciazy?
 
reklama
reklama
Wiec co ile masz okres?
Skoro tak sie boisz to dlaczego ni kupisz bie tabletek ??
Kup lykaj i tyle a nie...
Czy masz owu mozesz sprawdzić za pomoca testów owulacyjnych..
Po objawach
Forum tu nie ma wróżek i jeszcze takie rzeczy pisać :) pozdrawiam
 
reklama
Wiec co ile masz okres?
Skoro tak sie boisz to dlaczego ni kupisz bie tabletek ??
Kup lykaj i tyle a nie...
Czy masz owu mozesz sprawdzić za pomoca testów owulacyjnych..
Po objawach
Forum tu nie ma wróżek i jeszcze takie rzeczy pisać :) pozdrawiam
Nie wiem co ile, bo mam go różnie. Tabletkami nie chcę się truć, ponieważ dopiero zaczynam i jeśli będę chciała uprawiać seks tradycyjny wtedy na pewno użyję antykoncepcji. Chciałam tylko spytać czy w sytuacji, jaką opisałam jest jakiekolwiek ryzyko. Wystarczyła mi odpowiedź tak/nie. Nie potrzebuję pouczania, a rozwijanie dyskusji nie ma sensu. Pozdrawiam również :)
 
Do góry