reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe?

gillisguurl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Sierpień 2016
Postów
32
Hej. Tylko proszę bez złośliwych komentarzy. Odbyłam z chlopakiem seks oralny i petting dzien po okresie. Po skonczonym oralnym z wytryskiem do ust chlopak zlapal mnie za reke (ta ktora robilam mu dobrze) i mocno pocalowal po czym przeszedl do pieszczenia mnie ustami i tą ręką którą wczesniej dotknal mnie.tłumaczę sobie, że przecież bez stosunku tradycyjnego nie da się zajść w ciążę, na rękach nie da się przenieść, chyba, że odrazu i świeżą spermę... a nie z dotknięcia. Dobrze myślę? Czy jednak moglo sie cos przeniesc? Istnieje ryzyko ciazy?
 
reklama
reklama
Nie wiem co ile, bo mam go różnie. Tabletkami nie chcę się truć, ponieważ dopiero zaczynam i jeśli będę chciała uprawiać seks tradycyjny wtedy na pewno użyję antykoncepcji. Chciałam tylko spytać czy w sytuacji, jaką opisałam jest jakiekolwiek ryzyko. Wystarczyła mi odpowiedź tak/nie. Nie potrzebuję pouczania, a rozwijanie dyskusji nie ma sensu. Pozdrawiam również :)
Jak nie wiesz ja tez miałam czasem regularnie a czasem nie i jakos wiedziałam mnie więcej. ..czy długie cykle czy krótkie bo dużej rozbieżności raczej byc nie moze
Tabletki pomagają na duzo rzeczy nie jest tak jak mówisz ze same negatywy owszem to hormony ale podobne do naszych poczytaj trochę albo zapytaj lekarza duzo kobiet bierze i jakoś nie widzą problemu
A jak masz nieregularne cykle to idz do ginekologa da Ci cos na uregulowanie cyklu duphaston np
I wytłumaczy pewne kwestie
A twój chłopak moze zakładać prezerwatywe skoro boisz sie obecności plemników na swoch dloniach:D :)
 
O mój Boże.....to tak na serio????brak komentarza....a od czego są zajęcia przygotowanie do życia w rodzinie????zawsze można nauczyciela z tego przedmiotu zapytać jak sie nie chce podczas zajęć to można po....może następnym razem nim zaczniesz obcować w te sprawy to najpierw sie dowiedz i upewnij a nie ze potem ktoś coś złe radził....nawet na zwykłej wizycie u ginekologa tez ci to zostanie wytłumaczone...
 
O mój Boże.....to tak na serio????brak komentarza....a od czego są zajęcia przygotowanie do życia w rodzinie????zawsze można nauczyciela z tego przedmiotu zapytać jak sie nie chce podczas zajęć to można po....może następnym razem nim zaczniesz obcować w te sprawy to najpierw sie dowiedz i upewnij a nie ze potem ktoś coś złe radził....nawet na zwykłej wizycie u ginekologa tez ci to zostanie wytłumaczone...
Ania nie wiem czy następnym razem będzie lepiej bo autorka zadaje tego typu pytanie po raz drugi
 
reklama
Do góry