reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to objaw ciąży ? Czy to normalne?

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2020
Postów
12
Witam was kobietki, bardzo proszę o porade
Od dwóch dni spóźnia mi się okres, wczoraj po południu pokusiło mnie zrobić test i zobaczyłam dwie kreski owszem jedna ciemniejsza druga jaśniejsza, ucieszyłam się bardzo ♥ponieważ od 5 miesięcy się staramy z partnerem i chyba w końcu się udało? Dzisiaj na wkładce zauważyłam trochę brązowego śluzu :( czy któraś z was miała podobnie? Czy tak może być?
 
reklama
Niestety ja tak miałam.. w dzień okresu dwie kreski druga jaśniejsza ale była zrobiłam 3 testy różnych firm wyszły bardzo podobnie to była niedziela.. w środę zaczęły się plamienia wieczorem byłam u lekarza ( pierwsza ciąża po prostu się wystraszyłam) lekarz nic nie zobaczył bo za wcześnie ale delikatnie dał mi do zrozumienia ze gdyby to plamienie zamieniło się w krwawienie mam czasem nie udawać się do szpitala... tak się zdarza.. koniec końców ciąża biochemiczna tak często się zdarza bardzo często... gdybym nie zrobiła testu to nawet nie wiedziałabym ze to ciąża
 
Miałam takie same bóle jak mówisz ból pleców brzucha...
Czułam się okropnie naprawdę... gdyby nie ten lekarz gdyby mnie nie uspokoił... cytuje jego słowa „mamy takie czasy ze możemy wcześniej się dowiedzieć o ciąży a nasze babcie i mamy nie miały takiej możliwości”
 
reklama
reklama
Ja zamiast @ miałam brązowe plamienie. 3-4 dni. Myślałam że okres mi się zaczyna. Cykl spisalam na straty. Jak plamienie ustało zrobiłam test i byłam w ciąży. Urodziłam synka. U mnie brązowe plamienie nie zwiastowalo niczego złego.
 
Do góry