reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

czy to pierwsze ruchy dzidzi?

olga81

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
hello!
jestem tu nowa :-) , jestem w 19 tyg i od nie dawna czuję dziwne "ruchy" w dolnej cześci brzusia, nie wiem czy to są pierwsze ruchy mojej Dzidzi i zastanawia mnie to, że to coś czuje tak nisko...przecież macica się podnosi...? co o tym myślicie?

reklama

siwucha12

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Olga to mogą być ruchy ja czuje je z 2 cm pod pępkiem i to tak jakby ktoś pukał mnie palcem ale od wewnątrz. Dzidzia na tym etapie ciąży jest jeszcze pod pępkiem

E

efilo

Gość
Olga
wysoce prawdopodobne że to ruchy dzidzi. Ja przez dłuższy czas nie mogłam załapać że to moja kruszynka mnie kopie bo dziewczynki ciągle o tym pępku mówiły. A ja właśnie tak nisko to czuje. Tuż nad wzgórkiem łonowym. Do pępka jeszcze hen hen

Gośka

mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja też czuje kopanie po pecherzu pod pepkiem , choc wydaje mi sie ze macica jest troszke za pepuszkiem:tak:

kachasek

matka-wariatka :)
Rozwiązania
0
ja jestem w 21 tyg i też czuję w dole brzucha, czasem pojawia się troszkę wyżej, ale ostatnio dostawałam w pęcherz:baffled: jakoś po brzuszku nie bardzo dzidzia chce mnie tak mocno kopać, nadal czuję jakby "tłumione" kopniaki, chociaż coraz wyraźniej (chyba że siedzę skulona, a spodnie wrzynają się w brzuch, to dzidzi się nie bardzo podoba i wtedy jest dość mocny protest;)). na początku nie bardzo byłam pewna, czy te "dziwne ruchy" to ruchy dziecka, czy po prostu bardzo chcę, żeby to były one:-) jeśli dzisiaj nie jesteś pewna, to w końcu przekonasz się, że to TO:happy: ale się rozpisałam

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Potrzebuję porady 18
AgaG04 Potrzebuję porady 5
Roza1111 Potrzebuję porady 12
G Potrzebuję porady 24

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry