reklama

czy to pierwsze ruchy dzidzi?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez olga81, 26 Styczeń 2007.

1. olga81

olga81 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hello!
    jestem tu nowa :-) , jestem w 19 tyg i od nie dawna czuję dziwne "ruchy" w dolnej cześci brzusia, nie wiem czy to są pierwsze ruchy mojej Dzidzi i zastanawia mnie to, że to coś czuje tak nisko...przecież macica się podnosi...? co o tym myślicie?

2. siwucha12

siwucha12 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Olga to mogą być ruchy ja czuje je z 2 cm pod pępkiem i to tak jakby ktoś pukał mnie palcem ale od wewnątrz. Dzidzia na tym etapie ciąży jest jeszcze pod pępkiem

3. reklama
  4. efilo

efilo Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Olga
    wysoce prawdopodobne że to ruchy dzidzi. Ja przez dłuższy czas nie mogłam załapać że to moja kruszynka mnie kopie bo dziewczynki ciągle o tym pępku mówiły. A ja właśnie tak nisko to czuje. Tuż nad wzgórkiem łonowym. Do pępka jeszcze hen hen

5. Gośka

Gośka mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też czuje kopanie po pecherzu pod pepkiem , choc wydaje mi sie ze macica jest troszke za pepuszkiem:tak:

6. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jestem w 21 tyg i też czuję w dole brzucha, czasem pojawia się troszkę wyżej, ale ostatnio dostawałam w pęcherz:baffled: jakoś po brzuszku nie bardzo dzidzia chce mnie tak mocno kopać, nadal czuję jakby "tłumione" kopniaki, chociaż coraz wyraźniej (chyba że siedzę skulona, a spodnie wrzynają się w brzuch, to dzidzi się nie bardzo podoba i wtedy jest dość mocny protest;)). na początku nie bardzo byłam pewna, czy te "dziwne ruchy" to ruchy dziecka, czy po prostu bardzo chcę, żeby to były one:-) jeśli dzisiaj nie jesteś pewna, to w końcu przekonasz się, że to TO:happy: ale się rozpisałam

Poleć forum