reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to prawda... pytanie dotyczące piersi

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2010
Postów
7
Dziewczyny czy to prawda, że jeśli przed miesiączką bolą piersi to na ciążę
nie bolą i odwrotnie, tj. jeśli nie bolą nigdy na @ to w cyklu w którym
zajdzie się w ciążę będą bolały? Mam na myśli dni przed spodziewanym/lub nie
spodziewanym okresem.
 
reklama
Chyba nieprawda, mnie bolały przed ciążą na okres, a jak zaszłam to też bolały. Ale ten ból był trochę inny na ciążę, taki bardziej kłujący, na okres zdawały się nabrzmiałe.
 
kazda z nas jest inna i inaczej przechodzi a to ze Cie teraz bola nie musi oznaczac ciazy mnie kiedy nie bolaly a teraz tzn juz od jakiegos czasu bola
 
Sama nie wiem co o tym myśleć. Mnie zawsze bolą przed @ i przestają, jak już okres przyjdzie. Zastanawiam się czy jakby udało mi się zajść w ciążę to by mnie bolały nadal, tj. nie przestały, czy nie bolały wcale. Staram się dosyć długo i jak pojawia się ból piersi to już wiem, że nic z tego, chyba że mnie miło zaskoczą. W każdym razie jak przestają boleć to na 100% @.
 
Mnie bolały na @ każdego miesiąca i jak zaszłam to też bolały do około 15 tyg ciąży. Zaczęły boleć przed datą spodziewanej @ więc myślałam że to na okres ale ten nie przyszedł, do tego jeszcze ból podbrzusza jak na @.
 
to moze zrob test on rozwieje watpliwosci


Cornellka nie zadałam tego pytania, żeby się dowiedzieć czy jestem w ciąży czy nie:) Wiem, że od tego są testy. Zadałam to pytanie, żeby "zobaczyć" jak to bywa u Was i czy rzeczywiście jest prawdą to co napisałam w pierwszym poście. Zobaczymy co odpowie reszta dziewczyn ale pewnie okaże się, że ile kobiet tyle różnych opinii:-)
Dzięki dziewczyny, że zechciałyście odpowiedzieć.
 
wiem no ale latwiej by bylo zrobic test i wtedy bedziesz wiedziala bo wlasnie tak jest ile kobiet tyle roznych opinni i kazda inaczej to przechodzi
 
tak jak pisza dziewczyny.. co organizm to inna reakcja.. nie ma tutaj żadnych standardów... to samo jak niektóre mają mdłości przed @ a inne nie.. i to nie oznacza że w ciąży będzie odwrotnie...
ból piersi zależy tylko i wyłącznie od gospodarki hormonalnej, a zwłaszcza od stężenia progesteronu w 2 fazie cyklu... i to też żadna reguła że za każdym razem przed @ będą Cię piersi boleć, bo każdy cykl rządzi się swoimi prawami....

Ale to chyba pewnie wiesz, skoro zadałaś pytanie nie w celu się dowiedzenia o ciążę...
 
reklama
mnie zawsze bolały przed okresem i tym razem też tak było, więc myślałam że dostanę okres :) ale nie dostałam :)
 
Do góry