reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to prawda?

No to mnie zastrzeliłaś Nikitta :) Hubi chodzi już 2 rok do przedszkola i nigdy o to nie zapytałam, ani jego ani Pań przedszkolanek. Zresztą, jego nie miałam co pytać, bo jeszcze NIGDY nie zalatwił się w przedszkolu (chodzi o kupkę), ale sama jestem ciekawa jak ta sprawa wygląda. Osobiście sobie tego nie potrafię wyobrazić, sama do tej pory wycieram mu pupcię i to mokrymi chusteczkami, bo papier go "szczypie". U nas na pewno skończyłoby się to ciągłym podrażnieniem skóry, nie daj Boże takich wymysłów, zwłaszcza u maluszków.
 
reklama
Też uważam, że to jest chore:szok: Moej dziecko - sześciolatek - zna granice kiedy coś może być nie tak. Rozmawiam z nim o tym co komu wolno czego nie. Sam woli poradzić sobie z tym, ale czasm mówi, że to przerasta jego możliwości. MOja trzylatka jest bardzo samodzielna, ale myśle, że też ją to czasem przerasta - poprostu rączki w tym wieku sa jeszcze za krótkie:tak:
Pachnie mi tu Ameryką.:wściekła/y: Mój mąż od jakiegoś czasu burzy sie jak ktoś wspomina o konieczności mycia dziecka gąbką, żeby rodzic nie był posądzony o molestowanie. W Ameryce można podac sąsiada do sądu jak sie zobaczy, że myje dziecko ręką bez gąbki!!!
 
Do góry