reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to prawidłowa ciąża?

Dołączył(a)
1 Maj 2018
Postów
7
Cześć dziewczyny,
Może będziecie coś wiedziały bo ja przyjmuje już tysiące scenariuszy.

Ostatnią miesiączkę miałam 10 marca. Cykle ostatnio miewałam 40 dniowe. Testy wyszły pozytywne, udałam się do lekarza. Ten powiedzial, ze z terminu ostatniej miesiączki wynikałby 6-7 tydzień ciąży, natomiast pęcherzyk mierzy 1mm i odpowiada trzeciemu tygodniowi. Zrobiłam betę tego samego dnia i wynik liczył 4000, następną powtórzyłam po 78 godzinach i wzrosła do 6440.

Czy to normalne, ze przy tak wysokiej becie pęcherzyk jest tak malutki? Czy ta ciąża ma prawo się jeszcze rozwinąć?

Z góry dziękuje za każda odpowiedz!
Kolejną wizytę mam jutro, ale już zachodzę w głowę ;)
 
reklama
A 14 mm to ktoremu tygodniowo odpowiada? Ja bym bete jeszcze raz zrobila w lux będziesz miala wynik tego samego dnia na portalu. :-)
I napisz do mnie priv bo widze ze jestes w Wrocławia cos Ci napisze:)
I tak jak wyzej :)
 
reklama
Wiesz co, no niby szóstemu z pięcioma dniami. Ale to mi podpowiada internet. Lekarz nie określił wieku ciąży nie widząc zarodka.
Betę mówił żebym zrobiła w piątek a w przyszłym tygodniu kolejne usg.
Super, ze jesteś z Wrocławia!
Rozumiem, że swojego malucha już masz? :)
 
Wiesz co, no niby szóstemu z pięcioma dniami. Ale to mi podpowiada internet. Lekarz nie określił wieku ciąży nie widząc zarodka.
Betę mówił żebym zrobiła w piątek a w przyszłym tygodniu kolejne usg.
Super, ze jesteś z Wrocławia!
Rozumiem, że swojego malucha już masz? :)
Tak mam :-) synek 17 miesięcy zaraz:)
No tak bedzie zarodek określi wiek ciąży :-)
Napisz priv polece Ci wspaniałego lekarza który prowadzil mi ciążę z resztą znany bardzo dobrze na Dolnym Śląsku naprawde nigdy sie z takim nie spotkałam wala do niego drzwiami i oknami :-)
To byl moj 4 ginekolog z powolania ktoremu postanowilam powierzyć ciążę .Pierwszym 3 nie zaufalam
Mlody:)
Tylko trzeba do ginemedica albo ovo bo tam jako tako sa miejsca do niego umawiasz sie z wizyty na wizytę i mega sprzęt i ogolnie klinika super, polozne to samo mlode fajne .W luxmedzie nigdy miejsc do niego nie ma i sprzęt lipa maja nawet porządnego waznego badania nie zrobi i zdjecia dziecka nie da.
A lekarz musi byc jeden
Nie zaluje ani grosza tam wydanego a trochę mi poszlo bo od polowy ciazy wizyty musialam miec co dwa tyg niestety tak chodziłam co miesiąc: )
Mega komfort jak sie tam szlo, a to tez wazne .;) Tylko czekalam na następną wizyte
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry