• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

czy tylko mężatki?

reklama
dzien niby udany ale nad woda bylam 30 minut
jak wstalam to widzialam ze nie ma slonca wiec zaplanowalismy sobie cos innego a tu nagle lysy wyskoczyl
Ale bylo juz za pozno ::) ::)
zato sprzatalam w domu tak mnie wszystko boli
tata ma juz jak mieszkac jest ladnie i czysto ;D
 
no na jutro zapowiadaja niby ladna pogoda mamy sie wybrac nad wode ale jak wyjdzie nie wiem pewnie znowu tak jak dzisiaj ze zobaczymy z rana ze pogoda nie ladna nie jedziemy a pozniej sie zrobi super ;D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry