reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy w trakcie przeziębienia można starać się o dziecko ?

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2011
Postów
5
Czy w trakcie przeziębienia można starać się o dziecko ??? Mam na myśli niegroźne przeziębienie, katar, lekki ból gardła, bez leków. Czy ma to wpływ na zapłodnienie a później na dziecko ?? Jak myślicie dziewczyny ???
 
reklama
Kurcze nie wiem. Ale jak ja siė starałam to nic mi nie było straszne ponieważ bardzo chciałam dziecka. Ale jeśli się boisz to siė wstrzymaj ;)
 
Chyba lepiej poczekać aż przeziębienie minie. Jeśli faktycznie byłabyś w ciąży a przeziębienie przeobraziło się np w zapalenie gardła itp to bez antybiotyku by się nie obeszło a wtedy to już zagraża dziecku i jego rozwojowi. Życzę powodzenia :)
 
Też polecam najpierw się wyleczyć i wziąć jednak jakieś leki. Nie leczone przeziębienie może nieść przykre skutki a szczególnie jeśli powikłania pojawiłyby się w ciąży ;( Jak nie chcesz jakoś obciążać organizmu to weź jakieś naturalne leki. Powiedzmy na katar wodę morską , na kaszel Dicotuss z prawoślazem a na gorączkę coś z paracetamolem. Mnie tak lekarz leczył w okresie ciąży
 
Do góry