reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

Mój 3-latek przestał spać w dzień, gdy skończył 18 miesięcy... chciałabym by jeszcze spał w dzień choć godzinkę, ale on am tyle energii, ze nie ma czasu na sen. :-)
Chodzi do przedszkola i wstaje o 7:30 rano (w dni wolne czasami śpi do 8:30) wieczorem zasypia około 21:00 (zdarzyło się nam kilka dni, gdy poszedł spać nawet o 22 :szok:). Wulkan energii.
Jedynie, gdy jest chory w okresie jesienno-zimowym za oknem deszczowo i szaro a w kościach łamie to zdarzy się mu zasnąć wtedy- ale sami wiecie- sen to zdrowie.
 
reklama
Odkąd skończył 2 latka nie przespał ani dnia :)
Ale od wrzesnia chodzi do przedszkola i o dziwo jak dzieci leżakują to śpi. ale w weekendy nawet nie ma mowy by się położył
 
Mój synek śpi w dzień tylko podczas choroby.
W przedszkolu leżakowanie nie jest obowiązkowe więc nie drzemie tam :-)
 
Ala śpi w dzień tylko w weekendy (od 2-3 godzin)w tygodniu chodzi do przedszkola i tam nie chce spać.
 
A moja nie spi w dzien od ostatniej zmiany czasu na zimowy:tak:,spi ladnie w nocy nawet bym powiedziala dlugo,wiec jak by polozyla sie w dzien to w nocy by szalala:tak:.
 
moja w tygodniu leżakuje w przedszkolu (nie śpi ) ale jak wróci z przedszkola to czasem zdrzemnie się z 30 minutek :-)
 
Moj nie spi w dzien odkad skonczyl 1,5 roku...
za to po dobranocce idzie spac od razu(19:30 juz spi zazwyczaj) i wstaje kolo 7-7:30.
 
reklama
Do góry