reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wykonywać trzeci raz?

Dołączył(a)
12 Styczeń 2018
Postów
14
Witam serdecznie. Wykonałam jeden test 2tyg po stosunku- NEGATYWNY
kolejny wykonałam 5 dni po terminie miesiączki (wieczorem)- NEGATYWNY. Czy wykonywać trzeci raz?
Pozdrawiam!
 
reklama
Lepiej idz na bete, wyjdzie taniej niż kolejne kilka testów i bedziesz miala jasna odpowiedz

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Podobno najlepiej wykonywać rano przy pierwszym sikaniu. Ja jak podejrzewałam ciążę to wykonałam po południu (pozytywny) a potem drugi z oznaczeniem tygodnia ciąży.
Na teście powinno być napisane jaka jest skuteczność. Największą z tego co wiem po planowanej miesiączce.
A jak nadal się denerwuję z to wizyta u ginekologa nie zaszkodzi. Czasem brak miesiączki to nie ciąża. Mnie się np spóźnił jak miałam torbiel. Czasem też że stresu.
 
jesli nieregularne to roznie bywa ja mialam pozno owu i ciaza byla 2 tyg młodsza ale tak jak pisze Blackberry moim zdaniem w ciąży nie jesteś tyle tych testow juz zrobiłas, zamiast tego to idz bete zrob to Cie uspokoi bo wariujesz :p
 
reklama
Jestem od niedawna na forum i nie bardzo wiem jak publikować posty. A mam podobny problem. Zastanawiam się czy test ciążowy będzie wiarygodny wykonany 2 tygodnie po stosunku jednak nie z porannego moczu. Spóźnia mi się miesiączka a ostatni stosunek miał miejsce podczas dni płodnych jednak z zabezpieczeniem (ale różnie to jest ).
 
reklama
Jestem od niedawna na forum i nie bardzo wiem jak publikować posty. A mam podobny problem. Zastanawiam się czy test ciążowy będzie wiarygodny wykonany 2 tygodnie po stosunku jednak nie z porannego moczu. Spóźnia mi się miesiączka a ostatni stosunek miał miejsce podczas dni płodnych jednak z zabezpieczeniem (ale różnie to jest ).
Jeżeli jesteś już po terminie miesiączki to powinien być wiarygodny niezależnie od pory dnia. Największe stężenie bhcg w moczu jest jednak po nocy i wtedy kreski są wyraźniejsze. Kolor kreski - blada czy zaledwie jej cień to ciąża bo normalnie bhcg nie występuje.
 
Do góry