reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wykonywać trzeci raz?

Dołączył(a)
12 Styczeń 2018
Postów
14
Witam serdecznie. Wykonałam jeden test 2tyg po stosunku- NEGATYWNY
kolejny wykonałam 5 dni po terminie miesiączki (wieczorem)- NEGATYWNY. Czy wykonywać trzeci raz?
Pozdrawiam!
 
reklama
Na szczescie kobietki u mnie wyraźna jedna kreska po wykonaniu trzech testów. Dzis wstałam Ok 7 rano, nic nie piłam i wykonałam z porannego moczu :) Negatywny. Juz jestem 5dni po terminie. Mam robic czwarty czy juz starczy...?
 
reklama
Na szczescie kobietki u mnie wyraźna jedna kreska po wykonaniu trzech testów. Dzis wstałam Ok 7 rano, nic nie piłam i wykonałam z porannego moczu :) Negatywny. Juz jestem 5dni po terminie. Mam robic czwarty czy juz starczy...?
Czwarty to mało. Ja bym robiła przez kolejny tydzień dwa razy dziennie:-p to da nie cztery, a czternaście! Nie no serio pytasz - czy jaja sobie z nas już robisz? Mam nadzieję, że to tylko specyficzne poczucie humoru:-p
 
Do góry