reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dagsillegro !! :)

reklama
hmmm, głosniki....
a ja bym z chęcią pozbyła się 2 par skrzydeł drzwiowych, szerokość 90, w tym jedne do łazienki i jedne pokojowe...
ładne...naprawdę ładne...i nowiuteńkie, nieśmigane, jeszcze w folii....

bo się mi źle wymierzyło jak chałupę urządzałam i zostały mi w spadku :-)))))))))))
 
hmmm, głosniki....
a ja bym z chęcią pozbyła się 2 par skrzydeł drzwiowych, szerokość 90, w tym jedne do łazienki i jedne pokojowe...
ładne...naprawdę ładne...i nowiuteńkie, nieśmigane, jeszcze w folii....

bo się mi źle wymierzyło jak chałupę urządzałam i zostały mi w spadku :-)))))))))))
hehehe dobre;-)
 
hmmm, głosniki....
a ja bym z chęcią pozbyła się 2 par skrzydeł drzwiowych, szerokość 90, w tym jedne do łazienki i jedne pokojowe...
ładne...naprawdę ładne...i nowiuteńkie, nieśmigane, jeszcze w folii....

bo się mi źle wymierzyło jak chałupę urządzałam i zostały mi w spadku :-)))))))))))

O widzę,że nie jestem sama z tym mierzeniem. Tylko ja kazałam w jednym pokoju domurować bo zamiast 90 wzięłam 80 a w drugim skuć z 80 na 90 bo pomyliły mi się wymiary łazienkowych i pokojowych.

Z ciuszkami to chyba lepiej na allegro wystawić. Jak któraś ma rozmiar 38 i wzrost max 165 to dajcie znać. Ja mam masę za krótkich bluzeczek,a brzuszka już nie chcę pokazywać. Zresztą nigdy nie chciałam,ale z racji wysokiego wzrostu ciężko mi było wybrać odpowiednie, no i z braku laku...

teraz wystawiłam kilka,ale jeszcze ze 20 mam do wystawienia...
Zestaw bluzek rozm 38 (1171517268) - Aukcje internetowe Allegro
 
O widzę,że nie jestem sama z tym mierzeniem. Tylko ja kazałam w jednym pokoju domurować bo zamiast 90 wzięłam 80 a w drugim skuć z 80 na 90 bo pomyliły mi się wymiary łazienkowych i pokojowych.

Z ciuszkami to chyba lepiej na allegro wystawić. Jak któraś ma rozmiar 38 i wzrost max 165 to dajcie znać. Ja mam masę za krótkich bluzeczek,a brzuszka już nie chcę pokazywać. Zresztą nigdy nie chciałam,ale z racji wysokiego wzrostu ciężko mi było wybrać odpowiednie, no i z braku laku...

teraz wystawiłam kilka,ale jeszcze ze 20 mam do wystawienia...
Zestaw bluzek rozm 38 (1171517268) - Aukcje internetowe Allegro

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam 162 cm i nosiłam cały czas 38 :tak: ... chyba wiem co będziemy robić jak chlopy zajmą sie grillem :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry