reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dagsillegro !! :)

Kwiatuszku jak duża jest ta suszarka ?
złożona w ten sposób ma długość 16 cm
1006630o.jpg
a po rozłożeniu 15 cm, 21 cm
1006632.jpg
w sumie zajrzalam teraz to mam 4 do opchnięcia i piątą bez kartonowego pudełka w samym tym kosmetyczko-futerale
tą bez pudełka trochę taniej opchnę
wszystkie nowe nie używane ale bez gwarancji
 
reklama
witam:-)

mam do zaoferowania sliczna suknie slubna w kolorze szampana obszyta kwiecista migoczaca koronka:-) sukienka jest prosta, klasyczna i elegancka. do kompletu bolerko, rekawiczki i welon.
wiecej fot podesle na maila w przypadku zainteresowania :-)

suknia ta.jpg

cena do uzgodnienia :-)
 
A ja sprzedam tesciową :-D stan prawie dobry, bez gwarancji i zwrotów nie przyjmuje :-) także proszę o rozważne zakupy :-D
 
A ja sprzedam tesciową :-D stan prawie dobry, bez gwarancji i zwrotów nie przyjmuje :-) także proszę o rozważne zakupy :-D

ahahahahhahahahaahhaahhaahahhahaahahaahhaahhahahahahahahahahahahaahhaahahhaahahhaahhahaahahhahhahaaha

ja za swoja moge dopłacic i koszty wysyłki gratis:-D
 
reklama
Do góry