AgnieszkaSz-r
Mama VI 2007 i IV 2010
Judysiu biore 13! Jest super i w dodatku z moją szczęśliwa liczbą ;-) "13" uwielbiam bom 13-go urodzona :-) poproszę dane do przelewu na prv 

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

Nadal podtrzymuję oddanie nadmiaru z moich, tak aby mi duże ładne C zostało;-)Salamandra, jakie piersi! Na ostatniej focie powiedzialabym, ze silikony;-) Bomba!
Ja za moimi tez tesknie. Ostatnio ogladalam film z karmienia Polki chyba w pierwszym miesiacu! Mamo, jakie ja MIALAM duze piersi...


Kamisiu nr 13 już jest mój ;-) ale pewnie Judysia zrobi Ci coś w tym stylu![]()
![]()
a co jeszcze zamawiałaś? To nie tak że zamawiałaś a ja sobie zapomniałam, miałam wszystko spisane ale kartka zaginęła w akcji... przypomnisz się?