reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

delikatne kłucia

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
8
Cześć,
Jestem w 17 tygodniu ciąży i od trzech dni mam takie delikatne kłucia z lewej strony (bliżej środka) w dolnym podbrzuszu. Są one bardzo delikatne i trwają dosłowne sekundę ale pojawiają się co chwilę.
W sobotę byłam u lekarza i wyczuł u mnie twardą macice. Nie przemeczam się, dużo odpoczywam. Biorę luteine, magnez i spasmoline. Czy ktoraś z Was miała podobne dolegliwości i czy to coś poważnego?
 
reklama
Tak, ja miałam właśnie takie kłucia, tak w okolicy dołu brzucha, dziwne odczucie, spanikowana udałam się do gina ale mnie uspokoił bo było wszystko ok, mówił że to rozciągająca się macica. Oprócz tego szyjka długa i zamknięta. Myślę że warto wspomnieć na kolejnej wizycie o tym lekarzowi żeby sprawdził czy się nie skraca szyjka. Odpoczywaj jak najwięcej i bierz leki. Aa i ja też miałam z czasem twardniejący brzuch,brał luteinę magnez, mimo to urodziłam po czasie.
Cześć,
Jestem w 17 tygodniu ciąży i od trzech dni mam takie delikatne kłucia z lewej strony (bliżej środka) w dolnym podbrzuszu. Są one bardzo delikatne i trwają dosłowne sekundę ale pojawiają się co chwilę.
W sobotę byłam u lekarza i wyczuł u mnie twardą macice. Nie przemeczam się, dużo odpoczywam. Biorę luteine, magnez i spasmoline. Czy ktoraś z Was miała podobne dolegliwości i czy to coś poważnego?
 
Do góry