reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dentysta

My właśnie po zabiegu. Rwane byly 2 ząbki. Maly byl super dzielny, a popłakal się dopiero po wszystkim - pewnie nerwy biedaczkowi puściły. No i co sie okazało - jeden zabek mial korzeń długi jak u stałego zeba, nic dziwnego, ze sam nie chcial wylecieć. No ale na szczesice już po :laugh:
 
reklama
karola - fajnie ze juz po; miejmy nadzieje ze pozostale wypadna same :)

a u nas jeszcze wszystko przed nami; ale jak troche ozdrowiejemy to idziemy na kontrole do dentysty;
 
karola7, dobrze, że macie to już za sobą... :)
Patryka zęby miały maleńkie korzenie, aż się dziwiłam, jak one się w ogóle utrzymały... ::)
 
Karola fajnie ze juz po zabiegu.Mam nadzieje ze pozostale mu juz same wyleca.Mojej corci tak jak juz pisalam te jedyneczki na dole musiala usunac dentystka natomiast pozostale same wypadly.Jedna jedynke na gorze wybil kolega w przedszkolu.Pozniej gdzies ja zgila i cala grupa szukala Kingi zeba.
 
Też mam nadzieje, że pozostałe wypadną zame. Popierwsze oszczędzę małemu stresu, no a po drugie to stówa w kieszeni zostanie.
Magda - w końcu wypadniety ząb to ważna sprawa. :laugh: Nasze też leżą na honorowym miejscu i czekaja az przyjdzie wróżka zębuszka ;)
 
U nas, jak wypadnie ząb, to od razu w nocy wkładany jest pod poduszkę i zębowa wróżka przychodzi... ;) ostatnio zostawiła 10zł... :laugh:
 
Karola ale Ty masz zdzierusa tego dentyste.Ja zaplacilam 20 zl i do tego corka oczywiascie dostala jakies ulotki probki past do zebow.Fakt ze leczy sie u niej cala nasza rodzinka.No ale 100 za mleczki to przesada. :) :)
A co do tyc zebow pod poduszka i wrozki to rzeczywiscie powana sparwa. :) :) :) ;) ;)
 
Oj Magda zdzierus, ale przynajmniej życowa babeczka - nie zniecheciła mi matiego do dentysty. No ale już znalazłam polecaną dentystke z umową z NFZ, więc jakby co to następnym razem oszczedzimy sobie nadszarpywania budżetu.
 
Karola wiem ze podejscie do dziecka musi byxc odpowiednie.Ja tez chodze do takiej ktora ma podejscie do dzieci.Nie powiem ze corka chodzi chetnie(moj maz do tej pory jak idzie to trzesie portkami) ale jak juz pojjdzie to nie ma z nia problemow.Miala nie tylko usuwane ale i borowane zabki i juz nowe 6 lakierowane.
Pozdrawiam :) :) :)
 
reklama
Dziewczynki, a powiedzcie mi jak Wasze pociechy w ogóle znoszą dentystę??? Ja pamiętam jeszcze ze swojego dzieciństwa, że bałam się okrutnie, potem się przyzwyczaiłam, bo zawsze miałam "słabe" zęby, więc chodziłam do dentysty dosyć często... Z kolei moja Wikunia w ogóle się nie boi (może dlatego, że na szczęscie nikt jej nigdy nie powiedział, że dentysty należy się bać), poza tym całkiem przypadkiem znalazłam świetną przychodnię stomatologiczną, która specjalizuje się w stomatologii dziecięcej i w dodatku bezpłatna... Wika zawsze dostaje, w nagrodę, że była dzielna, jakiś prezent, są to zazwyczaj drobiazgi, ale działają świetnie jako system motywacyjny :) Wika biega do dentysty bardzo chętnie, zwłaszcza, że naprawdę atmosfera w tej przychodni jest świetna...

Jeśli potrzebujecie namiarów i przy okazji jesteście z Warszawy, to zapraszam na priv :)
 
Do góry