reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DIETA CUD

ola21 pisze:
SPARAWOZDANIE Z DIETY "CUD"-----------EFEKTY SĄ NAPRAWDĘ WIDOCZNE TO NIESAMOWITĘ!!!!!I JEŚC JUŻ MI SIE TAK NIE CHCE!!!!!!!ALE JESZCZE BIORĘ DODATKOWO OCET JABŁKOWY!!!!!!!PODOBNO ZMNIEJSZA APETYT I POMAGA W PRZEMIANIE MATERII!!!!!POZDRAWIAM ;D

mojej mamy kolezanka piła ocet by schudnac...........i nie zyje
wypaliła wątrobe sobie

ja nie wierze w tego typu diety
skoro jestes zadowolona to ok......nie chce ci sie zjesc bo masz mocno zmniejszony żołądek
wazne abys po nie zaczela jesc normalnie :)
 
reklama
a ja wlasnie ugotowalam garnek tej pyszności :p
zobaczymy jaki bedzie efekt ;)
 
Po całym tygodniu trzymania diety schudłam 3 i pół kg teraz ten tydzień robiłam sobię wolne ale od nastepnego znowu biorę się za porządki z" tkanką tłuszczową"!!!!! ;) ;D
Lilka-------a co do octu to "ocet jabłkowy " są to pasylki ----takie tabletki kupuje sie je w aptece!!!!!!!!! są one prawdopodobnie wyśmienite także na zmniejszenire cholesterolu!!!!!! ---jest to tak zwany suplement diety----------napewno nie jest to zwykły ocet jaki piła twojej mnamy koleżanka!!!!!!
Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!jak dla mnie ta dietka jest naprawdę ok!!!!!!oj i to bardzo!!!!!! ;D
bedę pisać co dalej!!!!!!buziaczki!!!!!
 
zupa generalnie nieciekawa...........
pikantna,kapusciana i na wymioty mnie po niej wzbiera :p :p :p :p
ale wizja paru kilogramów zgubionych jest silniejsza od smaku tej super zupeczki........ ;D ;D ;D ;D ;D
 
Droga Liriel co do białek to było dokładnie przeczytać cały przebieg diety to byś zauwarzyła że czwartym dniu pije sie maślanke -------o ile wiem jest to jak by nie patrzeć jakas postać białka!!!!!! ;)A po za tym pragnę podkreślic ze ta dieta trwa tylko tydzien!!!!! ;D!i"zapasy biała tak szybko się nie wyczerpią"----------a co do modyfikacjii nazywaj to jak chcesz!!!!Ale po co odrazy tak krytykowac!!!Pozdrawiam!!!!!! :D

Maślanka nie ma nic wspólnego z białkiem. To tylko niewielka ilość 3 g na 100 ml więc jest tego tyle co nic ;/.
Maślanka jak i mleko jak i jogurty to najgorsze posiłki jakie mogą być na diecie.

Kolejna sprawa to zapas białka się kończy szybciej niż myślisz. Dziennie tracimy około 30 gram białka w organizmie.
Białka się uszkadzają przy aktywności fizycznej, nawet teraz gdy piszę na klawiaturze tracę białka. A raczej powinnam napisać uszkadzamy mięśnie a mięśnie składają się z 70% z białka.

Jeśli nie dostarczamy białka regularnie to tracimy masę mięśniową a to właśnie mięśnie spalają kalorie, jeśli je tracimy to mamy mniejsze spalanie.
 
Pamietajcie kochane, ze organizm to skomplikowany mechanizm, zachodzace procesy sprawiaja, ze waga moze wahac sie w ciagu dnia od 0,5kg do nawet 2kg. Nalezy tez pamietac, ze w poczatkowych fazach odchudzania traci sie nie tylko tluszcz, ale takze wode, dlatego efekty wydaja sie rewelacyjne. W dluzszej perspektywie razem z tluszczem tracimy takze czesc tkanki miesniowej, dlatego wazne jest zeby cwiczyc. Mierzcie sobie obwod zamiast sie wazyc, a jezeli nie chcecie sie bawic w mierzenie to noscie chociaz spodnie na pasek i bedziecie widzialy postepy.

Ja sama schudlam w ciagu 3 mieisecy prawie 15kg po prostu zmieniajac swoje nawyki zywieniowe. Najgorsze sa rozpraszacze takie jak spotkania ze znajomymi, imieniny, urodziny, kawusie i tak dalej, ale mozna sobie z tym poradzic. Jezeli macie diete 1500-1800 kcal, nic sie nie stanie jesli z okazji imienin czy slubu zjecie np. 2500 czy 3000kcal w ciagu jednego dnia, najwazniejsze jest zeby w nastepnych dniach wrocic do swojego normalnego odzywiania, czyli do tych 1500-1800kcal, a nie siegac po weselne ciastka i tak dalej. Czesto jak zjemy slodycze po dlugim czasie niejedzenia, to wpadamy w cug i przez kolejne dni rowniez po nie siegamy. Bardzo wazne jest zeby sie nie poddac, po kilku dniach znowu bedzie OK.
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie te wszystkie "diety cud" to ściema. Żeby schudnąć najlepiej zacząć ruszać się. Ja rok temu zaczęłam biegać (na początku było ciężko), i po 8 miesiącach schudłam 7,5 kg. Biegam średnio 3 razy w tygodniu po około godzinie. Przy okazji jem mniej mięsa, więcej warzyw i owoców.
 
reklama
reklama
Do góry