reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Diamondów - alternatywa dla diety Dukana :D

Głodówka to nie najlepszy pomysł bo rozleniwiasz organizm i będziesz miała mniejszą przemianę materii Najważniejsze to jeść regularnie Fajnie że mamy dzieci w tym samym wieku :) i że obie jesteśmy po cc 6 weidera też zamierzam robić Może zaczniemy razem ?? oczywiście jak już będziemy w stanie :)
Ja mam sokowirówke jakiejś mało znanej firmy ale jestem bardzo zadowolona Później napisze jaka to dokładnie :)
 
reklama
Sokowirówka ma wyciskać soczek i nic więcej ;P Ja miałam wielkiego, drogiego klamora i koniec końców ta, co teraz kupiłam za 89zł jest lepsza. Mniejsza, łatwiej się myje itd.
 
Natusa ja nie chce drogiej ani wielkiej bo kombajn już mam do pieczenia chleba;) wiec sokowirówkę chciałabym mała;) ale chodzi mi o to że nie wiem ile W powinna mieć żeby mi dobrze soczek wyciskała!
 
aaaaaaaaaa dziewczyny czy gotując przy tej diecie można dodawać mąki do zagęszczenia np. Marchewki z groszkiem? i czy można np zjeść makaron z łososiem i warzywami? wogóle mam przepis na niskokaloryczne fytki!!!! wiem ze to może śmiesznie brzmi ale są suuper:
Ziemniaki myjemy ( NIE OBIERAMY ) kroimy je w cząstki np:8 czy 12 czyli na półksiężyce;)
do miseczki bierzemy białko (TYLKO BIAŁKO) przyprawiamy wedle uznania ja np lubię z curry i imbirem albo z czosnkiem granulowanym i pieprzem oczywiście tak czy inaczej solimy i lekko ubijamy żeby białka nabrały powietrza. wrzucamy do miski ziemniaki i murza się dobrze obtoczyć ta mazia nagrzewamy piekarnik do 200' na górę dół z termoobiegiem i pieczemy do uzyskania złotego koloru;)

naprawdę pycha mało kalorii bo bez tłuszczu żółtka itd :)
 
No i od dzisiaj zaczęłam. Zjadłam 2 małe jabłka, banana, trochę gotowanej fasolki, wypiłam 0,5l wody i 350 ml soku owocowego. Teraz parzy mi sie herbatka owocowa. Jeszcze niecała godzina i śniadanie;-) nie piłam kawy, co u mnie jest nienormalne :sorry:
moje odczucia... jestem głodna, niestety... do tego boli mnie głowa (na co nałożyło się zapewne brak kawy i paskuda pogoda)... i jak na złość nie ma u nas wody (wymieniają wodociągi):crazy:

Natsua bardzo sie cieszę, że wpadłas na bloga i że podoba Ci sie to co robię - hobby wymyślone po urodzeniu córki, co by siedząc w domu nie zwariować :rofl:
 
mamaFFia raczej nie można łososia z makaronem. Łączysz białko ryby z węglowodanem ;) Ale mąki do warzyw możesz dać. Węglowodany z warzywkami mieszać można. Białko można mieszać z warzywkami. Ale węglowodanów i białka nie można. Na tym to polega ;) To kwestia wprawy :)

mata Głowa może cię też boleć przez dietę. Generalnie na każdej prawie diecie na początku może boleć głowa. Mnie też troszkę boli ;) Też już jestem głodna... Ale damy radę ;) Dzięki temu, że teraz troszkę się pogłodzisz (nie do przesady!) to potem Ci się żołądek zmniejszy i nie będziesz musiała jeść więcej :) Tak to działa :)
 
ja się zawsze tych bólów głowy obawiam, bo migrenowiec jestem...

czyli makaron z sosem spaghetti (bez mięsa) można? A pizzę z warzywami? Tylko bez sera, tak?
 
No dokładnie tak :D Ale ja robiłam czasami tak, że jak np. moja mama robiła na obiad kurczaka z surówką i ziemniaczkami, to na obiad zjadałam ziemniaczki z surówką, a potem na kolację odgrzewałam sobie kurczaka. I wszyscy byli zadowoleni ;) Całe liceum tak objechałam :D
 
No tak przecież owoce to też węglowodany a węglowodany z węglowodanami można :) Będzie mi brakował kurczaka z brązowym ryżem... Tak sobie analizowałam i powiem wam że nasza polaka kuchnia złożona jest głównie z dań węglowodanowo - białkowych... Najgorzej będzie wytłumaczyc teściowej czemu nie jem
:D
 
reklama
Ja będę mieć to znowu z mamą ;P No bo czemu tak dziwnie :D

Zaraz idę zrobić sobie śniadanko: soczek marchewkowy i może jakaś sałatka... A na obiadek we wymyśliłam zupę cebulową z grzankami :D

mamaFFia frytki fajne, ale nie na tej diecie... :( Mieszasz węglowodany (ziemniaki) z białkiem (jajko)... Ale raz na jakiś czas można zgrzeszyć :D A moja sokowirówka ma 200W. Sprawdziłam właśnie ;P
 
Ostatnia edycja:
Do góry