reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Diamondów - alternatywa dla diety Dukana :D

reklama
Nie chce Cię załamywać ale mi lekarz powiedział że rok ale...poczekam aż mały skończy 7 miesięcy i zaczynam Tzn poczekam jeszcze 5 dni żebyśmy zaczeły razem :)
 
ROK???:O no co ty!!!!!!!!! ja rozumiem 2 lata przerwy w "ciążowaniu" a to jakaś masakra jest! niechcący dziś zaczęłam dietę;) normalnie tak oooo po prostu;) ale spoko tak ostro od pon a teraz zacznę się wdrążać;)
 
miałam nadciśnienie, i zagrożenie dla siebie i Kacpra... trafilam do szpitala w czwartek i olewali mnie przez 4 dni. i przez te 4 dni przytylam 13-14 kg. szyjka macicy wogole nie byla przygotowana do porodu czyli mogla bym pocinac w ciazy jeszcze nawet 9 mies;) gdyby nie najwspanialszy lekarz w szpitalu. to dzieki niemu zyje ja i kacper.... swoja droga człowiek niebieski nie wyglada atrakcyjnie;) wiem to z autopsji;)
 
Ja miałam cesarkę bo mój syn jest bardzo wygodnym dzieckiem i nie miał zamiaru być do góry nogami Ułożenie pośladkowe...Jak się dowiedziałam to byłam załamana...przygotowywałam się do porodu sn nawet chodziłam do szkoły rodzenia a tu mały zrobił mnie w konia...
 
Hehe to jeszcze jest jakiś powód. ;) A ja pytałam, bo moja koleżanka miała właśnie cc. Zgadnijcie, z jakiego powodu :p

BO SIĘ BAŁA PORODU SN :D

A tak na marginesie, to moja mama się urodziła z ułożenia pośladkowego. Babcia się musiała nieźle namęczyć... Dzięki Bogu, że teraz jest cesarka...
 
reklama
Do góry