reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Diamondów - alternatywa dla diety Dukana :D

Widze ze ktos sie odezwal;-) Przez dlugi czas byla tu cisza wiec przestalam zagladac. Ja osobiscie nie moge zdecydowac sie na konkretna diete....dieta bialkowa napewno odpada bo nie wytrzymalam na niej wiecej niz tydzien mysle ze jest ona dla ludzi naprawde wytrwalych ja po tych kilku dniach mialam dosc......Teraz zaczelam taka swoja diete podobnie jak ty Monia nie jem slodyczy i staram sie ograniczyc kalorycznosc posilkow jesc lekkie kolacje i przedewszystkim sie ruszac bo to najwazniejsze. ma nadzieje ze uda mi sie tez zrzucic 15 kg do lata:-D hmmm...moje marzenie:-D
 
reklama
lILA nie jestes sama .
ja na dukanie wytrzymalam 3tyg. w glowie mi sie krecilo i powiedzialam basta .
podchodzilam jeszcze pare razy ,ale bez skutecznie ,o diecie diamondow przeczytalam nie dawno,lecz wiedzialam o diecie rozdzielczej ktora jest podobna .
Teraz tak jak Ty jestem na swojej diecie:-D i cwicze,choc jak narazie nie spada.
No ,ale PARYŻA NIE wybudowano od razu .
Tez bym chciala 15 kg najlepiej -MARZENIE :-D:-D:-D.
tRZYMAM KCIKU ZA WAS!!:tak::tak::tak:;-)
 
Fajnie ze ktos sie odezwal;-) Ja zaczynam znowy dietke od poniedzialku bo w tym tygodniu bylo pare grzeszkow:zawstydzona/y: ale teraz jestem pelna nadzieji ze sie uda:-D
Justyna dziekuje za kciuki i ja rowniez trzymam za ciebie!!! Pisz jak bedziesz miala chwilke jak ci idzie;-) razem zawsze razniej:-)
 
Fajnie ze ktos sie odezwal;-) Ja zaczynam znowy dietke od poniedzialku bo w tym tygodniu bylo pare grzeszkow:zawstydzona/y: ale teraz jestem pelna nadzieji ze sie uda:-D
Justyna dziekuje za kciuki i ja rowniez trzymam za ciebie!!! Pisz jak bedziesz miala chwilke jak ci idzie;-) razem zawsze razniej:-)


napisze,napisze.:tak::tak::tak:

LILA bo W KUPIE SIŁA :tak::tak::tak::tak:!!!
 
halooo!!! :) jest tutaj ktos jeszcze???
przeczytalam caly ten watek i zaczelam od wtorku, czyli dzisiaj moj trzeci dzien. czuje sie swietnie i glodna nie chodze tylko czasami mam chec na cos slodkiego, ale przegryzam to orzechami wloskimi. na obiadek wlasnie dzisiaj gotuje risotto warzywne, czyt. malo ryzu duuuuzo warzyw
 
Ja jestem trzy tygodnie juz na diecie i trzy kilo mi spadlo;-).Wczesniej czesciej zagladalam na ten watek ale nikt sie tu nie pojawial wiec przestalam.
Zuzia napisz jak tobie idzie??? Duzo chcesz zrzucic bo ja niestety musze z co najmniej 15 kilo:zawstydzona/y:
 
Witam Was, dziewczynki :) Jakoś ostatnio nie zaglądałam, bo troszkę się mi zdrówko posypało. Wątroba mi wysiadła i musiałam przerwać dietę. Teraz wracam :) Cóż, takie są skutki antykoncepcji hormonalnej :(

Jak tam sie trzymacie?? :)
 
Witam natusa ja w miare sie trzymam chociaz ostatni popelnilam pare grzeszkow na diecie jestem juz 4 tygodnie i zeszlo mi prawie 4 kg, mam zamiar w tygodnu sie wazyc chociaz boje sie ze wga skoczyla w gore przez te grzeszki:-(
 
reklama
Witam. Czy ktoś tu jeszcze zagląda czasem? Zamierzam przejść na tą dietę od 9 maja. Wcześniej byłam na dukanie, po którym strasznie rozdwajają mi się paznokcie wypadają włosy. A tu raczej je się dużo witamin więc myślę, że warto spróbować.
 
Do góry