reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Tortille bardzo często sobie robię:tak: <mniam>
Kochana właśnie wiekszym grzechem jest mała ilość jedzenia;-)
ZObaczysz wga się ruszzy!!! może malo masz wody i dlatego nie ma z czego lecieć, bo przecież na I fazie gubimy wodę a na II leci tłuszczyk:tak: A z tego co pamietam to nie masz duzej nadwagi , o iole wogóle ja masz;-):-D

hehehe mam tłuszczyk mam...bebson mam jak kobieta w ciazy hehe wiec tłuszczyku u mnie nie brakkuje
 
reklama
Eeee tam Asiiek , patrząc na Twój suwaczek... ale masz racje jak źle się czujesz to warto to zmienić:tak:
Ja dziś na obiadek miałam: zupkę cebulowo- wątróbkową :-Dhehehe nie wiem jak to zrobilam ale dobre było:tak:
Ostatnią kinder kanapkę pochłonęłam do kawusi:-(no i na wieczór zostaje sam nabiał:zawstydzona/y:
I wiecie co zrobiłam :baffled:
Robilam sobie pazurki i zapomniałam zrobić malego u lewej ręki:eek: Już wszystko pochowałam , kremuję ręce a tu jeden pazurek został "golas":eek:
 
hehe Ty jestes udana :-)
a ja wrabałam dwie tortille i nie moge sie ruszac..ale mi brakowalo warzyw :szok: troszke zgrzeszyłam bo dodałam troszke fety :sorry: no nic teraz trzeba wypic jeszcze z literek i bedzie git

oj moja droga ja juz na moj cellulit na tylku patrzec nie moge :szok:
 
hehe Ty jestes udana :-)
a ja wrabałam dwie tortille i nie moge sie ruszac..ale mi brakowalo warzyw :szok: troszke zgrzeszyłam bo dodałam troszke fety :sorry: no nic teraz trzeba wypic jeszcze z literek i bedzie git

oj moja droga ja juz na moj cellulit na tylku patrzec nie moge :szok:
Ja mam na dupci i nogach:wściekła/y: To wredne świństwo:zawstydzona/y:
No i zgrzeszyłam wczoraj:-(
Ale za to dziś czyste P(chyba:baffled:) jk dam radę!
 
Aaaa i zapomniałam napisać że dziś już idę do pracy:-D Przynajmniej grzeszyć nie będę:tak: Bo tak to siedziałam w domu i z nudów głupoty wyprawialam:-D
 
Dziś mija miesiąc mojej diety:) Przez ten miesiąc nie zjadłam nic co jest zakazane. Ale niewiem jak długo jeszcze dam radę. A dziś na obiadek miałam gołąbki:) Pycha...
 
Witam się babolki :-D
No i pierwszy dzień za mną:tak: Jutro też ide do pracy a poniedziałek mam wolne:-D
Witam Justka:) Gratulacje za piekny wynik!!! I za silną wolę:tak:Ja to raz w tygodniu bym nie zgrzeszyła to chyba była bym chora:-D Ale dziś rymuję :baffled:
Jednak dziś były warzywka, bo sporo ich zrobiłam i bałam się zeby nie były za 2 dni do wyrzucenia :no:
Jutro czyste P:blink:
Asiiek jakim trybem idziesz????
 
reklama
1/1....dzisiaj miały byc warzywka no i w sumie były...ale nagrzeszyłam ze as wstyd sie przyznac ...ale zrobiłam taki dobry obiadek dla meza ze musiałam sama zjesc hehehe...jutro P ...no i postanowiłam wazyc sie bede raz w tyg ;)
 
Do góry