reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

Anineczko, cwicze brzuszki od 6 tygodnia po porodzie - codziennie!!! (zestaw ABS)
Dzis kupilam SHAPE z plyta z cwiczeniami... takze bede urozmaicac:tak:

Co do glodu, to pewnie najgorzej na poczatku, potem sie organizm przestawi... pij wode;-);-)
Oj Ania to ja Cię podziwiam :tak::tak:
Mi się tak nie chce ćwiczyć :zawstydzona/y:
W sumie to nie mam pomysłu jak to robić.Musze sobie jakąś płyte kupić tak jak ty.Z panią w telewizorze raźniej :blink::laugh2:
 
reklama
anulka-dzieki
anineczka-mam nadzieje, ze damy rade-hehehehe!!!
wisienka-warzywa na patelnie tzn. cos podobnego znajdziesz tez w tesco albo w asda chyba, ze tamte maja jakies inne warzywa:-p
 
Wisienko w polskim sklepie "Polonez" :tak:

Dziekuje.
A wiesz ja tam na forum czytałam jak się wypowiadała laska,która ma diete dla karmiących :dry:
A zaznaczyłaś,że karmisz 6 miesięcy czy dłużej?

hmmm to moze po 6 miesiacu mozna, ja probowalam na poczatku roku to bylam w 1 stadium karmienia :dry: hmmmmmmm
bede musiala jeszcze raz zrobic bilans
tylko sie boje ze nie dostane tych wszystkich produktow....

moze do weight watchers sie przejde ;-) mam 10 min drogi do ich punktu
 
I ja trzymam kciuki za wszystkie odchudzające sie Mamusie życzę wytrwałości :tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):rofl2::rofl2:

hod1.jpg


Niedługo będziecie mogły zrobić tak jak pani na zdjęciu ;-);-)
 
anineczka- i co tam? jak ci dieta idzie? ja wczoraj (1 dzien) mialam kryzys ale dzisiaj juz leci jakos no i sie zakrecilam bo wczoraj obiad zjadlam dopiero o 17,30 takze kolacji musialam sobie odmowic :(
 
anineczka-ja wlasnie czekam na diete-ma byc o 11 :) a skad masz cwiczenia???
A prosze:
http://wdziek.info/cwiczenia_na_plaski_brzuch.html

I ja trzymam kciuki za wszystkie odchudzające sie Mamusie życzę wytrwałości :tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):rofl2::rofl2:

hod1.jpg


Niedługo będziecie mogły zrobić tak jak pani na zdjęciu ;-);-)
Ha ha ha Pusia :laugh2::laugh2:
Dziekuje ;-)

anineczka- i co tam? jak ci dieta idzie? ja wczoraj (1 dzien) mialam kryzys ale dzisiaj juz leci jakos no i sie zakrecilam bo wczoraj obiad zjadlam dopiero o 17,30 takze kolacji musialam sobie odmowic :(
Hej hej czekałam na Ciebie :tak:
A jak żarełko?
Ja dziś mam zupe kalafiorowo-pomidorową na obiad :dry:
Ja już sie przyzwyczaiłam,a było naprawde ciężko :baffled:
 
ja bede miala [przesrane bo przy malym nie jem regularnie-wlasnie zjadlam 2 sniadanie a powinien juz byc obiad :(
a u mnie na obiadek dzisiaj Kalafior mrożony, Ziemniaki zwykłe, Mięso z piersi kurczaka bez skóry, Sok marchwiowo-jabłkowy


anineczka zauwazylas ze jak sie skonczy dany dzien to dieta znika? postanowilam sobie to kopiowac no i jak dieta zadziala to nastepnego miesiaca nie trzeba bedzie wykupywac ;)
tylko jest jeden mankament-tam jest tyle fajnych zamiennikow i nie wiem czy dam rade wszystko spisac :(
 
reklama
zjadlam obiad-bez ziemniakow-tylko dodalam wiecej kalafiora i sie ruszac nie moglam-chyba kolacje sobie odpuszcze bo nadal czuje sie syta szok!!!
a jak u ciebie??
stuk puk woda hehehehehe!!!!
 
Do góry