reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

Ja ubolewam, ze za oknem zimno, ale cos tam sobie podskakuje w domu.
Wlasnie racze sie moim obiadem - kalafiorowka ;-)

Milka podziwiam Twoje zaparcie do godziny 'pykania' u mnie pol max :-)
 
reklama
To tez prawda... Mi szkoda, ze wczoraj nie cwiczylam :baffled: ale chociaz pocieszam sie , ze przez ostatnie 2 dni przeczyscilam tym zatruciem niechcacy organizm i nic prawie nie jadlam, to chociaz sie jakos wyrownalo :-D
 
hi
no ja sie trzymam :-)
wczoraj na sniadanko jajecznica z pomodorkiem, obiadek piers kurczaka z dipem czosnkowym i surowka, kolacja dalsza czesc surowki:-) pycha
a dzis jogurt z otrebami, jajko i kefir,to obiad, a kolacja salatka z jajka ogora i cebuli z jogurtem
pewnie jeszcze chlapne kefirek pozniej
czwiczenia no coz wczoraj latanie z odkurzaczem i mopem plus kilka brzuszkow
dxis moje cwiczenia to odsniezanie podjazdu i chodniczka lopata:-)
moze jutro sie zmobilizuje, u mnie ciezko z cwiczeniami
a jutro znow warzywka i bialko:-)

ja mam jakis pas z pradem ale baterii nie mam:eek:

mnie tez kusi aby sie zwazyc, oczywiscie u kolezanki:-D:-D

Trzymajcie sie dziewczynki
 
ooo fajnie poszedł wam ten wątek, jak tam was poczytałam to nabrałam wiekszej motywacji heheh

a tak na serio, to ja żadnej diety nie potrzebuje, jedynie do czego muszę sie zmobilizować to ograniczenie słodyczy bo ostatnio to sobie przegiełam troche.....i waga spada jakby chciała a nie mogła... potrzebuję schudnać tylko 4 kg , wiec nie jest to jakiś wielki wyczyn no ale jednak troche trzeba sie postarać....

tak wiec od teraz koniec ze słodyczami, ciasteczkami i innymi zabójcami szczupłej sylwetki :)

wszystkim którym się udało , gratuluje samozaparcia :)
 
OOOO na jajca to ja tez mam ochote ale w majonezie hehe, ale szybko sie ich nie doczekam.

A mnie po zatruciu odrzucilo do salaty lodowej z ktorej robilam salatki, teraz musze myslec nad inna wersja zieleniny, moze coleslaw ?

Jakie jeszcze salatki polecacie dziewczyny? Byle nie na lodowej i nie za ciezkie, tzn nie za duzo majonezu...

Bo majonez light to chyba taka sciema, co ?
 
Ayni ja kiedys czytałam o tych produktach light... podobno to tylko nazwa, ja lightów w ogole nie kupuje bo niedojż ze nie sa dobre a ponoć gorsze od zwykłych bo czesto zawieraja rózne inne dziwne sztuczne składniki i słodzik ktory jest rakotwórczy... sie zwie aspartam... od kiedy poczytałam troche na ten temat to zawsze zwracam uwage ...
 
reklama
zamiast majonezu chyba jogurt naturalny?
ja ostatnio przegrywalam z czekolada i snickersami:-( albo w jednym dniu cala tabliczka czekolady, albo w inny dzien 3 snickersy na raz :no: dzis nie jadlam nic slodkiego, za to zjadlam cala torbe warzyw mexykanskich i tylko 2 nalesniki :D moze nie bedzie tak zle hehe. niech juz ten snieg stopnieje, ja chce fietsen!!!! :angry:
 
Do góry