reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

Ja mam te majty :D!! chodze w nich, ostatnio jak zalozylam spodnie z wysokim stanem i te galoty tak mnie scisnelo ze malo nie upadlam :D hihi ja mam pas ale jakis dziwny, wzielam teraz od kolezanki i wali niemilosiernie pradem na jednym ustawieniu :D

Gosiu ja dopiero po 4 dniach, zaczelam w czwartek :) czuje sie dobrze, glod sie zmniejszyl do minimum :)
 
reklama
a to ja nie mam takiego pasa na prad, tylko taki zwykly, zeby sie w danym miejscu cialo pocilo. A majty takie na pocenie to jakies takie.. niehigieniczne mi sie wydaje hihi. moze wy mowicie o czyms innym, ale ten pas o ktorym ja mysle, to od spodu jest taka guma, i nie dochodzi do skory powietrze, wiec tluszcz sie wytapia pod wplywem wysilku i ciepla. ja ubieram go przewaznie jak cos robie, np. biegam, albo cwicze na wii. na caly dzien nie zakladam, bo skora sie moze odparzyc:baffled:
 
Ten moj pas to wogole wynalazek ze szok :d

A te majtki to niewiem jka inni ale ja je zakladam na inne oczywiscie bo tak to nie bardzo bezposrednio :D
 
Hihi Berno no wiadomo, ze na inne, jakby sie bezposrednio zalozylo, nie tylko tylek by sie spocil ale jeszcze cos innego hahaha:-D to juz w ogole by bylo niekomfortowe :-D ja bym chyba caly czas myslala, ze sie zesikalam :-D
 
ThHague ja właśnie podalam link do tego pasa neopronowego, czyli niebieski z gumą od spodu.
Ja tez kiedyś kupiłam ten pas do stymulacji mięśni i ani razu go nie uzylam :) wiecie, przy tym kalorii sie nie traci.
 
Milka kazdy wie, to tylko poprawia rzezbe :D ale fajnie sie czasem powibrowac :D hihi

Hague a czego niby myslalabys ze siku ? heh

Ja je zakladam jak mam potrzebe zeby jakos wygladac :D
 
berni no bo jak te majty to takie gumowe jak te nasze pasy, to poci sie wszystko, a wiadomo co sie w majtkach nosi, a raczej jaka czesc ciala hahahaha. jakby sie spocila to glupie uczucie LOL ale o czym my tu gadamy:-D zmienmy lepiej temat hahahahaha

ja po wczorajszej sobotniej imprezce jestem 0,5kg lzejsza :-)
 
kochana, jakie witaminy :D taki balet byl, ze az sie dziwie, ze to tylko pol kilo heheheeh. jutro czeka mnie pranie kurtki bo przesiakla papierochami :baffled: fuj fuj:baffled:
 
reklama
Berni wiadomo, ze czasami dobrze sie powibrowac :-D:-D:-D:-D
Ja mam dodatkowo spodenki z tego samego materialu co pas, ale.... sie w nie nie mieszcze:-D kupilam dawno temu i teraz zonk:-)
Spokojnie, juz niedlugo:tak:
Dzisiaj kolejna seria cwiczen. Godzinka pykla. Tym razem Ewa Chodakowska TURBO SPALANIE:
Turbo spalanie - YouTube
Juz niemoge sie doczekac soboty i wazenia. Korci mnie caly czas:-)
A u Was jak? Trzymacie sie dziewczyny?
 
Do góry