reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

no ja wage juz mam, ale mnie korci.............ale poczekam do jutra
ja wlasnie zglodnialam i wsuwam tunczyka z puszeczki ale zv wody:-D
 
reklama
ja juz zwazona:-) u mnie stoi w miejscu tak jak myslalam, ze bedzie. nie moge sie doczekac az snieg stopnieje i znow wyrusze fietsem do pracy :-D
 
Ale fajnie :-) gratulacje!
ja juz tyle schudlam, ze od tego momentu ciezko mi bedzie dalej z wagi spadac. na poczatku tak fajnie, szybko leci, a teraz :-( no ale dalej trzeba walczyc, choc wczoraj przegralam z 3 snikersami :-D masakra:rofl2:
 
no ja tez zwazona i zadowolona
bez glodu i wycienczenia w 4 dni zjechalam 2,5 kg:-D:-D
waga 64,5 wzrost 160
dzis mam ostatni etap diety bialkowej, pozniej bialko i warzwya naprzemiennie z samym bialkiem, podobno spadek bedzie 1kg tygodniowo, dobrze bo chce na stale zleciec z wagi bez jo jo
ale sie ciesze hi hi hi hi:-):-):-)
mikla gratulavje:-)
berni super, po malutku do przodu, gratulacje
 
Gratuluje dziewczyny. A jednak można jak sie chce.
Oby tak dalej. Musimy sie trzymać razem. Hehe
Nastepne wrażenie za tydzień.
My tak trochę robimy za króliki doswiadczalne :) Każda z nas inna dieta. Zobaczymy jaki efekt końcowy :)
Zrobilyscie sobie zdjęcia przed rozpoczęciem odchudzania?
Jak nie to zróbcie teraz, bedzie do czego porównać.

Dzieki Wam dziewuchy. Nawet nie wiecie jak mi pomagacie.
 
reklama
ja zdjecia nie zrobie nie chce takiego paszkwila ogladac:-D,
mam ze swiat w kiecce i to mi wystarczy
super na pewno razem damy rade:-D:-D
 
Do góry