reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla czego

Przepraszam,ale czy nikt mnie nie rozumie ja tu nie prosze o zadna pomoc,czy to jasne,ja sie nie unosze,i o jakie komu chodzi roszczenia,juz sa naskoki na mnie,ale po co,ja zadalam ,tylko pytanie,co sie juz tyle razy powtazam dla czego usunieto moj watek i tyle,a zaczyna sie juz krytyka.

Ty na poważnie? Czy to jakaś prowokacja????? :-D

Tu pisałaś bardzo poprawnie, bez byków... :

Potrzebuję pomocy

prykoza 25.02.12, 14:54 Odpowiedz
Witam. Zwracam się o pomoc dla mnie i moich dzieci 9, i 13 lat. Mieszkamy na wsi w starym, zagrzybiałym domu. Jestem osobą bezrobotną, bez prawa do zasiłku, utrzymujemy się z alimentów 700 zł i gopsu 85 zł. Najgorszy sezon grzewczy, który jest i był teraz, wprowadził nas w problemy finansowe, ponieważ cały nasz miesięczny dochód to prawie tona węgla, co jest dla nas ogromną suma. Po opłaceniu stałych opłat niewiele zostaje nam na chleb, więc zaistniała taka sytuacja, a nie inna. Bardzo proszę o pomoc.


Tu znowu 12-latka posługuje się Twoim adresem email:

http://elblag.olx.pl/film-lub-dokument-czy-serial-iid-285508821

Tu znowu Ty z innego maila i nicka... :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=602512

Nie twierdzę, że nie potrzebujesz pomocy...ale widzę, że dużą pomoc otrzymałaś i nadal próbujesz naciągać inne osoby.
A pisanie raz bezbłędnie a innym razem jak ktoś bez szkoły żadnej sprawia, że nie wierzę Ci.
Na jedzenie Ci brak a na internet już nie? Skąd masz komputer i skaner? Jak to utrzymujesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dorota a nie myslalas zeby napisac do administracji w PW?

poza tym na innych forach sporo Twoich postow spotkalam i no wlasnie-raz poprawnie piszesz, raz tak ze nie wiem jak to poskladac w logiczna calosc. ale widze ze masz dostep do internetu wiec chyba nie jest zle co?

ja Cie rozumiem i wiem ze nie jest latwo zyc, ale takimi odpowiedziami ze kazdy Cie atakuje, unoszenie sie i pretensje nic nie dadza. to moze jest przykre, ale ludzie pamietaja sposob odpowiedzi itp. moze sie uspokoj zanim zaczniesz pisac?

chetnie bym pomogla ale zrazilas mnie bardzo swoja postawa, oczekiwaniem ze dostaniesz pomoc od zaraz, pretensjami jak ktos zapyta...
jednak pozdrawiam Cie cieplo i zycze by Ci wszystko ulozylo jak najlepiej.
 
To ja juz nic z tego nie rozumiem :-(,czy nikt nie rozumie mnie,bo nie wiem jak jeszcze mam napisac,by bylo dobrze.Co innego pisze,a kazdy tez o czyms innym.
 
A teraz sie zacznie ze stac mnie internet itp.mam dzieci chodza do szkoly starsza corka ma bardzo dobre wyniki ,w nauce,wogule jest zdolna,najlepiej,pozbawie dzieci wszystkiego,bo maja za duzo.
 
To ja juz nic z tego nie rozumiem :-(,czy nikt nie rozumie mnie,bo nie wiem jak jeszcze mam napisac,by bylo dobrze.Co innego pisze,a kazdy tez o czyms innym.


nie rozumiesz??? martusia napisala Ci zebys wyslala prywatna wiadomosc do administracji z jakiego powodu Twoj watek zostal usuniety!i tyle moze dowiesz sie!
i przestan z tym ze nikt Cie nie rozumie bo dziewczyny tu pisza ,tłumacza jak martusia ,radza w jaki sposob mozesz sie dowiedziec co sie stalo z Twoim watkiem wystrczy uwaznie czytac!
takze troche przystopuj bo poki co to Ty robisz podniosła atmosfere
pozdrawiam
 
Dobrze zapytam,tu tez tylko zapytalam i co wyszlo,to przykre i jak do tego :-(,ze was atakuje,czym tylko zapytalam dla czego.
 
dorota z jakiegos powodu usuneli Twoj watek,zpytaj sadze ze uzyskas odpowiedz, mysle ze dziewczyny tez nie wiedza!
i tak czytam ten watek dorotaa troszke tak mysle ze to Ty swoim jednym postem zrazilas dziewczyny wybuchlas w nim sadze ze niepotrzebnie,stad te nieporozumienia:)
ja jak i inne dziewczyny zycze Tobie i Twoim dzieciom jak najlepiej przede wszystkim zdrowia
 
Teraz wyslalam wiadomosc i zapytalam sie czekamna odpowiec.wczesniej pare mc temu kiedy zamknieto moj watek to dostalam taka wiadomosc ze kozystam z innych portali ,ale to bylo wiadomo od poczatku,i ze bede mniala pomoc z ops w wyprawce i to taka byla odpowiec.
Pezepraszam za bledy i forme liter,klawiatura
nie dziala cala,wiekszosc liter musze kopiowac.
 
Ostatnia edycja:
Dorota kazde slowo pisane rozni sie od mowionego, nie ma tu miejsca na intonacje i barwe glosu, dlatego piszac cos tak wazny jest dobor odpowiednich slow...aby nie zostac zle zrozumianym.

Poczytalam Twoje wypowiedzi na poprzednim forum i powiem szczerze, ze mam bardzo mieszane uczucia... Nie twierdze, ze nie masz ciezkiej sytuacji, ale taka postawa zrazasz do siebie ludzi chcacych Ci pomoc. To, ze ktos chce cos wiedziec wiecej o Tobie jest naturalne. Ludziom latwiej jest pomagac komus kogo choc troszke znaja...nawet jesli tylko znaja z internetu.
 
reklama
Ja staram sie odpowiadac na pytania to normale ze ktos pyta,bo chce pomoc,ale nie raz sa wscipskie pytania ze skat mam internet itp,dzis mam taki dzien ze pisze,tak jestem w polu bo to czas na prace przynajniej do konca wrzesnia i to musze wykorzystac i z tego sie ciesze.
 
Do góry