reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dla przyszłych mam, aktualnie brzuchatych - gdzie rodzimy?

reklama
weronkazzz, a ile tam zapłaciłaś za szkołe rodzenia?

ja bym chciała na madalińskiego rodzić, chodze tam do gina i strasznie mi sie ten szpital podoba...ale wiadomo, może być zapchany, wtedy bym rozważyła żelazną właśnie - bo slyszalam duuzo fajnych opinii. no ale ... wyjdzie w praniu ;-)
 
musiałam prywatnie zapłacić, bo w bezpłatnej szkole (przysługującej podobno każdej mamie zameldowanej w warszawie) nie było już miejsca. cała przyjmność 600 pln :baffled:
ale z drugiej strony wybiłam sobie z głowy poród w damianie - gdzie chodzę do ginekologa - za bagatelne 9 tysia lekką ręką - więc póki co mnie ta suma nie odstrasza.
do tego chciałabym zarezerwować położną. mam nadzieję, że to wystarczy, żeby tam rodzić ;)
 
no ja w warszawie zameldowana nie jestem, tylko pod warszawą, u mnie w mieście jest tylko jedna szkoła rodzenia za 450zł, wiec nie wiem czy w ogole tam iść, czy nie. szczególnie że musialabym chadzać sama.

Oranyboskie!:eek: ja bym nie zapłaciła za poród 9tys. :-p myśle, że na żelaznej czy w kilku innych fajnych warszawskich szpitalach też można mieć niezłą opieke, za darmo, czy już chociażby z tą wynajęta położną, której koszt chyba jednak troche mniej wynosi
 
Cześć Dziewczyny... to ja tu sobie spokojnie siedzę i myślę, że szkoła rodzenia to albo na madalińskiego albo na inflanckiej bo bezpłatnie... a tu się okazuje, że trzeba się JUŻ ZAPISYWAĆ !!!

Rodzić chcę na Karowej (szkoła rodzenia płatna 650 PLN, a jak mała grupa tom 850 PLN) ...z położną mam się skontaktować w czerwcu (już do niej dzwoniłam to się lekko rozbawiła, że tak wcześnie). Biorę jednak pod uwagę Madalińskiego ..ewen. Inflancka (ponoć nieźle wyremontowali szpital).

Jak widzicie sama jeszcze nie jestem tak na 100% przekonana gdzie.... dobrze, że wiem mniej więcej kiedy ;)
 
hej

mnie wybor szpitala odpada bo pojde rodzic tam gdzie pracuje moj gin czyli na Solec.
Moze nie jest to szpital wybieramy przez ciezaroweczki ale chce miec swojego czlowieka w personelu.

Rodzilam tam mojego synka i bylo ok. Moze nie jest tam jakis wypas ale przez to ze mialam tam gina zawsze bylo dla mnie miejsce jak musialam pojsc lezec, nawet jak szpital bym pelny.

pozdrawiam
 
właśnie doczytałam w cenniku na stronie szpitala przy ul.madalińskiego, faktycznie wynika z tego że dla osób zameldowanych w w-wie - czyli nie dla mnie, szkoła jest darmowa, natomiast dla innych opłata wynosi 600zł.
 
reklama
mala.di - to są tzw programy finansowane przez m.st. Warszawa dla kobiet zameldowanych w Wawie.
Jeszcze nie dzwoniłam. Jak coś to na Inflanckiej chyba będą miejsca !
 
Do góry