reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

ja uwielbiam sex oralny moj maz zawsze wtedy odlatuje hehe i mowi, ze jestem debesciara :)
no ale coz poradze, ze lubie to :p a on tylko na tym korzysta
 
reklama
No właśnie mi się też wydaje że autorka tego wątku zbytnio generalizuje. Ja na przykład lubię.
A jeżeli autorka wątku ma takie problemy jak napisała, to znaczy że powinna poważnie porozmawiać ze swoim partnerem, ale nie koniecznie musi wypowiadać się w ten sposób o wszystkich innych facetach.
Pozdrawiam
 
No właśnie mi się też wydaje że autorka tego wątku zbytnio generalizuje. Ja na przykład lubię.
A jeżeli autorka wątku ma takie problemy jak napisała, to znaczy że powinna poważnie porozmawiać ze swoim partnerem, ale nie koniecznie musi wypowiadać się w ten sposób o wszystkich innych facetach.
Pozdrawiam
Autorem wątku jest mężczyzna:rofl2:. Proszę najpierw czytać, później komentować:sorry2:
 
witajcie! zanim znalazłam swojego wybranca, eksperymentowałam z roznymi facetami i rzeczywiście z nielicznymi uprawialam sex oralny. mysle, ze bardzo wiele zalezy od podejscia mezczyzny. Jesli facet potrafi wypiescic kobiete, to i ona bardziej sie otwiera. moj obecny partner preferuje dluga gre wstepna –ja tez to uwielbiam - ktora czasem konczy się wlasnie sexem oralnym. wazne jest, aby kochankowie potrafili wspołgrać ze soba w lozku i absolutnie nie należy się do czegos przymuszac.
 
reklama
Do góry